Witam! Czy pójdzie mi Cyberpunk na takich parametrach?

Witam :slight_smile:
Chciałabym zakupić Cyberpunk jednak nie wiem czy mój laptop podoła a szkoda ryzykowac…;/

  • Intel Core i7 -6700HQ 2.60 GHZ , 8GB RAM , 64BIT , GeForce GTX 960M

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Ale wiesz, że jeszcze nie było premiery? Minimalne wymagania sprzętowe niby są podane, NIE SPEŁNIASZ ich, ale to jeszcze nic, bo ostateczne wymagania mogą okazać się dużo wyższe jeśli optymalizacja nie pyknie :wink:


Nie. Sprzedaj go, póki coś wart, i kup stacjonarkę.
Pomijając watpliwosci z Ram i prockiem, to karta graficzna jest nieistniejąca. Żeby to jakoś działało, to 1050TI/1650 (laptop) by wypadało mieć.

Cytat: “Żeby to jakoś działało, to 1050TI”.
To co zaproponowałeś to jak przesiadka z Fiata 126P na Cinqecento. Wydajność większa zaledwie kilka klatek. A jak proponujesz GTX 1650 to przynajmniej wersję GTX 1660 bo w tej karcie grafiki już czuć większą moc a pieniądze niewiele większe.

… taka z x 2 raz syntetycznie. 960M jest ~~= 750TI.

Laptopy. Widziałes to słowo? Laptopy z 1650 sa za ok 3500, 1660… znacznie wyżej.

… nie dezinformuj ludzi…

Spełniasz minimalne to fakt. Czytując chłopa od eutka jak maszyna porządna do będzie działać do puki się nie zepsuje . Moje r9 380 i 2200g też nie powinno uciągać wieśka 3 na uber. A to robi . Jedyny sens wymiany tego to 1660 z i5 9th.

… czyli 960m ed jest równe rx 470 no… ciekawa teoria, taka niezbyt ortodoksyjna.

Na chwilę obecną wymagania minimalne są jasne i ich nie spełnia 940m/960m i inne podobne, czy po premierze pójdzie, po wycięciu grafiki na poziom Minecrafta, tego się dowiemy, ale nie zakładaj tego apriori. Nie Twoja gotówka. :wink:

gtx 960m do mc. Dziwne że ludzie grali na tym w wieśku

Na najniższych detalach, na niskiej rozdzielczości, w maks. 30FPS, w pięcioletnią grę… Mamy juz prawie 2021 rok :wink:

btw.
Coś mi się wydaje, że CP2077 może nieźle dawać po procesorze, skoro ten silnik tak maltretował procki w miastach wiedźmina.

Nie ma się co emocjonować…

… zanim CP2077 się pojawi, będziecie mieli w swoich sprzętach wystarczającą moc obliczeniową do uciągnięcia tej gry:

Znaczy, że on sobie kupi w 10 dni nowy komputer lub w 10 dni gra ruszy na starszych sprzętach z racji magicznej optymalizacji zrobionej z pomocą AI/sieci neutronowych?

To znaczy, że przespałeś ostatnie kilka tygodni.

Ale tak właśnie wyglądają konsole względem pc. Nowe generacje mają w końcu złamać ten tandem.

Co ma co złamać ???

No tandem… taki rower nie wiesz?!

Czyli pedały! :smiley:

ledwo co zadziała byś musiał zrobić bardzo dużą optymalizacje tak żeby system używał 1.4 gb ram

Raczej do stycznia nie kupi też nowego PC, czyli zostaje dalej optymalizacja z pomocą AI/sieci neutronowych pod bieda laptopy.

proxy-image