Witam i blagam o pomoc!

od dluzszego czasu program Arovax Shield (przy uruchamianiu kompa) pokazywal okienko z jakimis numerkami a pod koniec bylo napisane TIME OUT. Odinstalowalem ten program i zainstalowalem go ponownie…i tu sie mamy…- przy uruchamianiu kompa wyskakuje rowniez to okienko tylkoze jest jeszcze dopisane gdzie "tego problemu " szukac (CONTROL PANEL > ADMIN.TOOLS > SERVICE)…wszystko byloby ok tylko po tym jak wyskoczy to okienko nie jestem nic w stanie zrobic z kompem…nie moge otwozyc z paska START, nic nie dziela, nawet plyta jak ja wloze to nie czyta…jak zjade na pasek myszka (bo tylko tyle moge nia robic) to jest caly czas klepsydra…komp moze chodzic caly dzien i nic…blagam pomozcie mi rozwiazac ten problem… !!

Uruchom tryb awaryjny (naciśnij klawisz F8 przed rozpoczęciem ładowania systemu), odinstaluj program Arovax Shield (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Jeżeli chcesz dalej z niego korzystać, to zainstaluj go ponownie już w trybie normalnym.

dzieki seba86mu - poszlo! !!

badger , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.