Witam i proszę o opinie

Witam,pracuje w branży IT,ostatnio chodzi mi po głowie pewien pomysł:
Patrząc na ilość aplikacji takich jak Instagram, Tinder ,czy Fotka.pl zaciekawiło mnie stworzenie programu do komunikacji i randkowania bez zdjęć (połączenie czegoś w rodzaju Gad-Gadu i Sympatia)
Jestem ciekaw opinii,i czekam na odpowiedzi

Jeśli nie nazwiesz tego randka w ciemno to wg mnie bez sensu.

1lajk

To nie wypali. Nie wiem czy zauważyłeś, ale dużo krytyki jest w strone aplikacji o “randkowaniu”. Bo albo same modelki, albo oszukują. Nie mniej jednak, jeśli masz pomysł, jak to później pociągnąć, możesz spróbować.

1lajk

Powiem tak. To może być fajne, o ile: będzie darmowe i każdy powinien mieć możliwość wrzucenia własnych zdjęć (nie przeróbek). Sorry, ale randkować w ciemno? No cóż, bez sensu.
Twoja idea przypomniała mi z kolei stronę 6obcy.

Wiesz, chyba ideę rozumiem, by ludzie najpierw się zechcieli sobą zainteresować, a nie wygenerować jakieś oczekiwania na podstawie zdjęć.

Super pomysł, właśnie napisałem apke w 30 minut i już mam kilkaset ściągnięć. Dzięki za pomysł!

A tak serio, jak masz pomysł na apke, to nie dziel się tym publicznie, bo ktoś wykorzysta pomysł, a jeśli już masz zamiar się dzielić, to również się tym nie dziel, bo to oznacza, że apka jest bez sensu.

Ale to słaby pomysł…

… i jak zdobędziesz pierwszy tysiąc uzytkowników. :wink: ?
Proponuję zacząc od krajów muzułmańskich, tych tradycyjnych. Dodasz cytat: nie pokazywać twarzy z Koranu i zaraz będziesz miał. :wink: Znajdź tylko mułłę, który będzie czuwał nad prawomyslnoscią wiadomosci. :wink: Jak wypali moje % na PCK daj.

Ja bym nawet poszedł dalej np. coś w stylu “Nie tylko ciało się liczy”

1lajk

Myślę, że sam pomysł wyjściowy jest ciekawy. Jednak trzeba byłoby usiąść i pomyśleć jak obudować to w atrakcyjną formę. Ma to szansę na sukces bo większość aplikacji randkowych jest dla ludzi pięknych gdzie wstawiają swoje ładne zdjęcia i tym przyciagają swoja uwagę. Mało atrakcyjna osoba ma trudności ze znalezieniem się w tego typu formule. Za to w portalu który byłby bez zdjęć miałaby o wiele większe szanse na zabłyśniecie bo liczyłaby się jej osobowość.
Na przykład ja z moją małpią aparycją sukcesu na tinderze raczej nie odniosę a tam gdzie nie widać żem małpa myślę, że miałbym szanse poznać jakąś szympansicę.

1lajk

Chyba nigdy nie klikałeś przez neta.

1. Cze
  2. Skąd kk
  3. Wyślij foto

Bez zdjęcia nie ma w ogóle po co zaczynać rozmowy, strata czasu.

Jak ktoś zacznie ze mną w ten sposób rozmowę to ją od razu kończę bo wiem, że ktoś kto zaczyna w ten sposób rozmawiać to jeszcze mentalnie albo fizycznie nie wyszedł z gimnazjum.

A nie no spoko, ja tam wolę świeża gimnbuske niż małpę, co się boi wysłać foto. Elo :kissing_heart: