Witam i proszę o opinie

Witam,pracuje w branży IT,ostatnio chodzi mi po głowie pewien pomysł:
Patrząc na ilość aplikacji takich jak Instagram, Tinder ,czy Fotka.pl zaciekawiło mnie stworzenie programu do komunikacji i randkowania bez zdjęć (połączenie czegoś w rodzaju Gad-Gadu i Sympatia)
Jestem ciekaw opinii,i czekam na odpowiedzi

Jeśli nie nazwiesz tego randka w ciemno to wg mnie bez sensu.

1 polubienie

To nie wypali. Nie wiem czy zauważyłeś, ale dużo krytyki jest w strone aplikacji o “randkowaniu”. Bo albo same modelki, albo oszukują. Nie mniej jednak, jeśli masz pomysł, jak to później pociągnąć, możesz spróbować.

1 polubienie

Powiem tak. To może być fajne, o ile: będzie darmowe i każdy powinien mieć możliwość wrzucenia własnych zdjęć (nie przeróbek). Sorry, ale randkować w ciemno? No cóż, bez sensu.
Twoja idea przypomniała mi z kolei stronę 6obcy.

Wiesz, chyba ideę rozumiem, by ludzie najpierw się zechcieli sobą zainteresować, a nie wygenerować jakieś oczekiwania na podstawie zdjęć.

Super pomysł, właśnie napisałem apke w 30 minut i już mam kilkaset ściągnięć. Dzięki za pomysł!

A tak serio, jak masz pomysł na apke, to nie dziel się tym publicznie, bo ktoś wykorzysta pomysł, a jeśli już masz zamiar się dzielić, to również się tym nie dziel, bo to oznacza, że apka jest bez sensu.

Ale to słaby pomysł…

… i jak zdobędziesz pierwszy tysiąc uzytkowników. :wink: ?
Proponuję zacząc od krajów muzułmańskich, tych tradycyjnych. Dodasz cytat: nie pokazywać twarzy z Koranu i zaraz będziesz miał. :wink: Znajdź tylko mułłę, który będzie czuwał nad prawomyslnoscią wiadomosci. :wink: Jak wypali moje % na PCK daj.

Ja bym nawet poszedł dalej np. coś w stylu “Nie tylko ciało się liczy”

1 polubienie

Myślę, że sam pomysł wyjściowy jest ciekawy. Jednak trzeba byłoby usiąść i pomyśleć jak obudować to w atrakcyjną formę. Ma to szansę na sukces bo większość aplikacji randkowych jest dla ludzi pięknych gdzie wstawiają swoje ładne zdjęcia i tym przyciagają swoja uwagę. Mało atrakcyjna osoba ma trudności ze znalezieniem się w tego typu formule. Za to w portalu który byłby bez zdjęć miałaby o wiele większe szanse na zabłyśniecie bo liczyłaby się jej osobowość.
Na przykład ja z moją małpią aparycją sukcesu na tinderze raczej nie odniosę a tam gdzie nie widać żem małpa myślę, że miałbym szanse poznać jakąś szympansicę.

1 polubienie

Chyba nigdy nie klikałeś przez neta.

  1. Cze
  2. Skąd kk
  3. Wyślij foto

Bez zdjęcia nie ma w ogóle po co zaczynać rozmowy, strata czasu.

Jak ktoś zacznie ze mną w ten sposób rozmowę to ją od razu kończę bo wiem, że ktoś kto zaczyna w ten sposób rozmawiać to jeszcze mentalnie albo fizycznie nie wyszedł z gimnazjum.

A nie no spoko, ja tam wolę świeża gimnbuske niż małpę, co się boi wysłać foto. Elo :kissing_heart: