Witam. Mam problem z laptopem i tv połączonym przez hdmi. Brak obrazu i dźwięku. Pomocy

Witam. Po krótce postaram się wam przedstawić mój bardzo dziwny problem. A mianowicie: Podłączam laptopa do tv przez kabel hdmi, laptop wykrywa podłączony tv ale nic wiecej na tv żadnej reakcji. Niedawno szło normalnie na tym samym sprzęcie aż tu budzę się dwa dni temu i już nie hula :confused: Próbowałem już praktycznie wszystkiego dokupiłem nawet dwa kable hdmi dla pewności no i teraz tak: laptopa jak podłącze pod drugi tv to idzie a pod mój to niestety nie, no to czyli byłby problem z tv lecz pożyczyłem laptopa podłączam i odziwo idzie na tym tv co mi nie chce iść, tak samo dekoderek jak podłącze to też hula, wszystko robie jednakowymi kabelkami i w te same wejście hdmi aby wykluczyć problem z wejściem lub kabelkiem. Na lapku aktualizowałem sterwoniki próbowałem wyłączać włączać i nic cały czas tak samo. Miałbym ktoś z was jakieś rozwiązanie problemu. Dziękuję z góry i Pozdrawiam.

P.S. Jeśli to coś potrzebne to laptop to HP Pavilon a tv Plazma Panasonic.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.