Witam mam problem z TV

Witajcie mam pytanie ponieważ mam sobie zamiar kupić teraz jakiś płaski tv i chciałbym zapytać na których telewizorach widać cały obraz tzn na całym telewizorze a nie tego typu że pasek lub coś,jaki rodzaj tv moge kupić??

mam TV LCD firmy Samsung i jest na nim opcja “Autoszerokość” jeżeli stacja telewizyjna wysyła sygnał z informacją o rozmiarze ekranu ekran sam się dostosowuje i obraz jest na pełnym ekranie, jak nie wysyła sygnału są jeszcze opcje powiększania

poza tym chyba każdy teraz telewizor panoramiczny oferuje opcje powiększani obrazu bez większych zniekształceń.

a wszystkie LCD to mają?? a jaki proponowalibyście do 2000zł??

Mój typ telewizora to WATSON - świetnie nadaje, polecam :slight_smile:

watson a skąd go wziąść? a np LG jest dobry?

LG dobry, popatrz najlepiej na skapiec.pl opinie o konkretnych modelach

Watson jeszcze lepszy…

Ja proponuje tobie wziąć Panasonica i PLAZMĘ według mnie lepsza od LCD

Testowalem oba te typy pierw kupilem LCD Panasonica ale obraz na nim był nie za ciekawy i jak by obraz był wyraźniejszy bardziej od boku niz na wprost a w PLAZMIE obraz patrząc od boku i na wprost pozostaje taki sam i według mnie lepszy oraz telewizory te są niezawodne mam juz telewizor Panasonica od ok 6 lat i nigdy nie działo się nic złego

Schlapek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

panasonic a będzie jakis do 2000??