Witam pomóżcie mi wybrać komputer

Witam niektórzy już mnie znają i wiedzą że chce wzmocnić mojego trupa za 500zl ale dużo osób mówiło że lepiej już nowy komputer za 500zl niż właśnie wydawać kasę w błoto i ulepszać trupa a więc jaki komputer polecacie do 600zl do gier takich jak: minecraft bardzo zależy na płynności w Minecrafcie oraz csgo ale csgo starczy mi 70-80 klatek


Takie cudeńko potem można je przerobić na inne urządzenie/zastosowanie.

Albo takie z większym chłodzeniem

Co to jest komputer czy co xd wytlumacz

@Quassar, ty w ogóle przeczytałeś czego autor wątku oczekuje?

Tak tylko skrojony do minimum potrzeb choć niektóre bebechy ma mocniejsze niż niejeden “bieda budżet komputer”

@pom_pom
Tak przeczytałem i cs:go na tym pójdzie zresztą dałem filmik a ty przeczytałeś dokładnie mój powyższy komentarz?!

tak ale ten komputer ile ma fps w minecraft i cs go a ten filmik po angielsku i tak cos zrozumialem ale nie do konca

Polecanie RPi w tym wypadku to jakaś pomyłka albo nieśmieszny żart.

Ja bym polecił poszukać jakiegoś używanego optiplexa i dołożyć gpu używkę po taniości.

1 polubienie

Słuchaj.
Spzredaj płyte, RAM,procek.
Kup Athlon3000G/200Ge, płytę nawet na A320 i 2x4 GB RAM. Obudowa, zasialcz i dysk mozesz od biedy zostawić ze starego. Będziesz miał normalna podstawę na gwarancji, która nawet coś zmodernizujesz. Za 600 zł to kupisz kolejny 10 letni złom.

wlasnie optiplexa cos takiego szukam a ten rpi to nwm nawet poco to xd a ty masz do polecenia jakiegoś optiplexa lenovo dell czy jakiś komputerek cos tego typu?

odradzam. qwejdziesz z jednego bagna w drugie, słaby zasialcz, problemy z zewnętrznymi kartami, 10 lat na karku. Ale grunt Intel Inside i 4 rdzenie!.

Albo szukać jakiś używany komputer za 500zł no w tej cenie nie zaszalejesz

Raspberry raczej dla entuzjastów z wolnymi kilkoma stówkami.
Niestety się nie znam na optiplexach, a tylko kojarzę, że znajomy cudował z nimi i były bardzo ok.
Summonuję @anon67650823

Optipleksy są do d…

To cofam.

nie które osoby mowily ze lepiej już kompa za 600zl niż wydawac te 600zl na poprawianie mojego kompa a teraz mówicie ze 600zl nic nie znajde no nie rozumiem

to daj linka do jakiegoś kompa co nie będzie miał problemów w minecrafcie żeby w tym mc miał z ponad 200klatek

oj byku takiej plyty i ramu będzie ciężko watpie ze ktoś kupi wiec wole już za 600zl komputer jakiś dobry używany lub z allegro np. mój kolega za 500zl kupil lenovo m79 8gb ram ddr2 grafika radeon r7 i dysk ssd 120gb i za 500zl to git nawet ja tez cos takiego szukam

Jeszcze kilka lat temu były bardzo ok (przynajmniej do zastosowań biurowych, do których zostały stworzone), ale teraz już mają ponad dekadę na karku i zaczynają powoli się sypać :wink:

@wosbartek9 weź sie ogarnij piszesz 3 posty podrząd i opowiadasz pierdoły…

co sodzicie o tym kompie bo jakis chlop z rangą ekspert wyslal mi linka do takiego czegos https://shoplet.pl/tanie-komputery-stacjonarne/13264-hp-compaq-8300-tower-i3-3220-8gb-nowy-ssd-120gb-win10pro.html ten komp nadaje sie do minecraft i csgo?