Witam pomóżcie mi wybrać komputer

200 Ci nie zagwarantuję, ale wpisz na Allegro, to co Ci mówiłem, Procesor Athlon3000G/200G dostaniesz za 200-250 zł
płytę AM4 200-250
za neicałe 200 zł kupisz 2x4GB RAZm 2666 lub 3000.

I nie, kompa za to nie kupisz, ale chyba rączki mozesz sobie pobrudzić i złożyć coś sensownego.
Ile klatek na TYm Athlonie wyciągniesz to nie wiem, ale w CSGO na integrze pewnie koło 100 jest.a Sparwdź w YT.,

a co z kartą graficzną?

Czego nie rozumiesz w wyrazie integra…

AMD ma niezłe integry.

@Quassar daj sobie na wstrzymanie.

@wosbartek9 W tym procesorze jest zintegrowana karta graficzna, na której powinieneś około 100 FPS zobaczyć w csgo. W przyszłości jak dozbierasz kasy to kupisz dedykowaną.

aa rozumiem no przepraszam nie wiedziałem o co chodzi sorka

Gościu sam sie przyczepił to no ma … chciał zaszpanować ale nie wyszło.

czy to jest to co macie na myśli ? https://www.x-kom.pl/p/528313-procesor-amd-athlon-amd-athlon-3000g.html

tak ale patrzył bym po innym sklepie bo w x-kom zawyżają ceny z racji na ostrą kampanie reklamową które muszą sobie odbić na klientach jak zwykle ale może akurat w tym produkcie mają normalną cene

-bump-

Tutaj masz za 219 w x-xkom za 239 ( 20 zł w kieszeni)

czekaj czm ten procek ma tylko 2 rdzenie?

Tak, cena nie jest najgorsza. Na allegro można dostać jeszcze kilka zł taniej (około 215zł)

2 rdzenie, 4 wątki, ale podstawka am4 umożliwiająca w przyszłości mocną rozbudowę komputera.

a dalbys linka z allegro co ma 4 rdzenie bo 2rdzenie to chyba nie dobrze?
a drugie pytanie ta karta graficzna jak jest wbudowana nie rozumiem ?

Tutaj link z oficjalnego sklepu allegro:

Ma 2 rdzenie i po dwa wątki na jeden rdzeń. W sumie 4-wątkowy, ale nie jest to tak wydajne jak fizyczne 4 rdzenie. Coś za coś, masz bardzo skromny budżet.
Karta graficzna jest wbudowana w procesor, monitor podłącza się pod płytę główną.

Karta graficzna jest w procesorze wbudowana słowo klucz “integra”
wejdź na sklep i przeczytaj specyfikacje to masz tam nawet napisane

ten procek jest lepszy od mojego quada?

Nie wiem jakiego masz quada, ale ten procesor jest 2 razy mocniejszy od najmocniejszego quada :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ehhh… jak to wszystko czytam… jak rozmowa z botem

Chciałeś napisać: niepodkręconego quada :wink:

a dałbyś linka do plyty glownej żeby pasowala z prockiem linka do dysku ssd żeby pasowal do plyty i ramu 8gb np. 2x4gb żeby ten ram tez pasowal do plyty ?