Witam potrzebuje dobry program do obróbki filmów

Wiec o co mi chodzi … mam z kumplami takie fajne hobby motocykle sie nazywa … dokładniej motocrossowe … i mamy pare fajnych filmikow …

i chcialem je obrobic zrobic jakies ciekawe przejscia … napisy w filmie … na koniec … podpisy np. zwolnienia czasu … i tym podobne i szukam i szukam jakiegoś programu i nic … szukałem w wyszukiwarce na forum i albo jestem jakis ciemny albo tez nic zabardzo nie ma … wiec jak mozecie to poradzice mi czego użyc … najlepiej zeby bylo po polsku ale nie koniecznie …

Sam bawiłem się w kompilacje , i jedynym legalnym do którego możesz pościągać sobie kilka wtyczek to systemowy Windows Movie Maker (działa tylko w Windows Xp SP2 ).

Wszystkie inne superanckie są płatne. Posiadam Visual Studio 8 od kamerki tej małej Sony , program jest genialny ale ma swoją cene =).

w najnowszym PCformacie masz program do filmów :wink:

Pod latarnia najciemniej :stuck_out_tongue:

Studio Plus 10.5

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=51&id=773

No dobra panowie … i mam tego nowego Movie Makera … musiałem zainstalopać SP2 … czego kosztem moja skórka na WIN poszła się grzmocić … żeczywiscie super program … jak dla mnie na poczatek bomba … ale powiedzie mi gdzie moge robić spowalnianie … dokladnie jak to zrobic w efektach nie ma … chodzi mi o bezposrednie zblienie na kadr … i spowolnienie czasu … powiedzie jak to zrobic … po prostu przy skokach motocyklowych chciałem zrobić efekt ala Matrix … i nie do końca wiem jak to zrobic

Efekty - Zwolnienie, o połowę.

EditStudio 4.1.5 , ponad 300 profesionalnych efektów wideo, pełna wersja ale po angielsku.

Opis programu w gazecie.