Witam, witam! Serdecznie pozdrawiam i o poradę pytam ;)

Witam szanownych forumowiczów :slight_smile:

Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam nadzieję, że będę mógł się dzielić swoją wiedzą z tymi, którzy będą tego potrzebowali. Moją mocniejszą stroną jest humanistyka, jednak los ze mnie zadrwił i pokierował mnie w stronę sprzętu i oprogramowania. Jestem użytkownikiem wielu platform, zawsze znajdę coś dla siebie. Jak wielu facetów - jestem fanem motoryzacji - ale tej starzejącej się. Tyle o mnie :slight_smile: A na chwilę obecną mam pytanie do Was - z jakiego miejsca pobieracie swoje avatary? :slight_smile: Chciałbym wypełnić swój profil i stać się mniej anonimowym użytkownikiem. Szukając obrazka do mojego avatara (avataru? - jak to się odmienia? :P) koniecznie chciałbym uniknąć naruszenia cudzych praw autorskich :slight_smile:

Pozdrawiam!

O bosche… Pierwsze widzę, aby ktoś się przejmował legalnością awatara :smiley:
Ale jak już musisz mieć legalnego, to szukaj obrazków na stronach z darmowymi obrazkami. Pixabay, albo freepik (ja tam zgarnąłem avatara). I do razu mówię, że jak nie wskoczy Ci awatar, to nie zakładaj tematu ba forum tylko poczytaj, bo już to było…

1 polubienie

Witaj Vision, najlepszy avatar to brak avataru :slight_smile:

Witaj. Najlepiej stworzyć własnym sumptem. Trochę wysiłeczku i satysfakcja z własnego dokonania.

Na początku korzystałem z avatarów kojarzących się z Linuksem. Później po prostu wrzuciłem swoją facjatę, bo na zlotach i tak już przestałem być “anonimowy” :wink:

Witaj. Zdradzę Ci, że nie miałem pomysłu na avatar i dlatego mam to co mam. :slight_smile: