Witam

Jestem nowy ale napisze tutaj. Otóż mam pewien problem z przeglądarką Google Chrome oczywiście przeinstalowałem ją dwa razy skanowałem dyski i nic nie znalazłem. Otóż po wpisaniu w pasku adresu jakiegoś hasełka np winamp to wyszukuje mi za pomocą wyszukiwarki babylon.com co mnie irytuje…mam ustawioną domyślną strone startową google ale w pewnym momencie po wpisaniu w niej hasła też wyrzucało mnie do owej wyszukiwarki.

glonorzerny - witaj :slight_smile:

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam,

Ustawianie wyszukiwarki domyślnej

Kliknij ikonę klucza na pasku narzędzi przeglądarki.

Wybierz Ustawienia.

Kliknij kartę Podstawy i znajdź sekcję „Wyszukiwanie”.

Wybierz z menu wyszukiwarkę, której chcesz używać. Jeśli odpowiedniej wyszukiwarki nie ma w menu, kliknij Zarządzaj wyszukiwarkami.

W wyświetlonym oknie dialogowym Wyszukiwarki zaznacz na liście wyszukiwarkę, której chcesz używać.

Kliknij przycisk Ustaw jako domyślną widoczny w danym wierszu.

Jeśli odpowiedniej wyszukiwarki nie ma na liście, najpierw dodaj ją jako nową wyszukiwarkę opcjonalną.

Jeśli po zaznaczeniu wyszukiwarki nie pojawi się przycisk „Ustaw jako domyślną”, może być konieczne zmodyfikowanie jej URL-a.

źródło: http://support.google.com/chrome/bin/an … swer=95426

Pozdrawiam