Witryna z ikonami specjalistycznymi w różnych formatach

Poszukuję strony, z której można pobrać (ostatecznie zakupić) ikony dostępne w różnych rozmiarach (na przykład PNG lub SVG). Co najistotniejsze, poszukuję ikon z dziedziny przemysłu (narzędzia, maszyny, samochody, itp). Przeszukałem pod tym kątem darmowe witryny, takie jak:

  • FREEPIK
  • ICONS8
  • ICONFINDER
  • FLATICON

Problem polega na tym, że zasoby z tej tematyki są bardzo ubogie. Czy orientujecie się, gdzie można pobrać lub zakupić takie ikony w dobrych rozmiarach?

Pozdrawiam - VOODART

  • istockphoto
  • fotolia
  • adobe stock

Jak chodzi o ikony to z darmowych naprawdę nic mi do głowy nie przychodzi, są ale to głównie banki zdjęć, a nie ikon. Możesz też sprawdzić font awesome, material icons czy iconmoon, może Ci będzie taka forma ikon odpowiadała, ale nie wiem czy znajdziesz w nich wszystkie ikonki jakie potrzebujesz. Jednak uważam te fonty za dobrą bazę i czasami można skleić własną kompozycję z np dwóch ikon.

2 polubienia

Niby nie ma już fotlii, bo wchłonęło ich Adobe.

Jest tylko mocno promują adobe stoc, wystarczy kliknąć wróć do fotolia i wszystko działa. Fotola ma ten plus, że ma ciut lepsze stawki gdy kupujesz do chyba 50 stocków/mc. Kiedyś liczyłem opłacalność, ale nie pamiętam jak dokładnie to wychodziło.

Dzięki za odpowiedzi. Udało mi się znaleźć na podanych przez @Fizyda stronach kilka interesujących opcji, ale wadą tych rozwiązań jest to, że kupuje się pojedyncze obrazy, a nie całe pakiety ikon jednocześnie (chyba, że czegoś nie zauważyłem, to proszę o sprostowanie). Przy obowiązujących tam cenach, oferta nie jest niestety dla mnie. Myślałem raczej o zapłacie 20$-25$ za paczkę kilkudziesięciu ikon. Natrafiłem na stronę ENVATOMARKET. Czy ktoś z Was tam kupował?

Pozdrawiam - VOODART

Zależy jak autor sobie zażyczył. Czasami są paczki, ale to tak naprawdę jeden plik z wieloma obiektami svg. Generalnie to autorzy decydują jak sprzedają swoje ikony.

1 polubienie

Dzięki za udzieloną pomoc. Zdecydowałem się wejść w interesy z ENVATOMARKET. Doładowałem konto za 20$ i znalazłem już paczkę ikon za 5$, więc na chwilę obecną wystarczy. Ze swojej strony dodam, że podane tam ceny nie zawierają podatku, więc ostatecznie płaci się więcej. Wadą tego rozwiązania jest niestety możliwość usunięcia przez autora danego materiału, który się zakupiło, więc trzeba pobierać i trzymać na dysku. Dodatkowo w zależności od przeznaczenia zakupionego materiału, obowiązują różne licencje.

Pozdrawiam - VOODART