Wizerunek Intela - praca magisterska

Cześć,

jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego piszącym aktualnie pracę magisterską na temat wizerunku firmy Intel. Aby mi się udało, potrzebuję Waszej pomocy :slight_smile:

Otóż muszę zebrać ankiety dotyczące właśnie wspomnianej firmy. Ankieta składa się z 10 pytań (+ oczywiście metryczka), co prawda otwartych, ale pojedyncze słowa, skojarzenia, myśli w zupełności wystarczą by odpowiedzieć na każde z nich, zapewniam zatem, że nie powinna ona zabrać dużo czasu, a Wasza pomoc będzie dla mnie nieoceniona :slight_smile:

Jeżeli znacie kogoś, kto także mógłby wypełnić taką ankietę, będę równie ogromnie wdzięczny
za podesłanie im jej :slight_smile:

Raz jeszcze serdeczne podziękowania!

A oto link
http://www.mysurveylab.com/pageTag/SurveyCampaign/cId/a5372ecd03f7ec69470c27e7c74151bb1ee4f80e6/

Trochę dziwna, uBlock / Adblock uniemożliwia głosowanie. OK problem robi wycinanie komunikatów cookies:

@@||cdn.mysurveylab.com/inc.js/min/cookie.js$script,domain=www.mysurveylab.com

Widać optymalizacja - wrzućmy cały javascript w jeden plik, nie ważne że jak się nie załaduje, bo blokuje go około 20 - 40% użytkowników.

Plus brak walidacji czy pola tekstowe na odpowiedzi są wypełnione przy zaznaczeniu tylko tych pojedynczego wyboru na pierwszej karcie z sugerowaną odpowiedzią “nie”, potem można z 2 razy kliknąć dalej i “dziękujemy za ankietę” (nawet jak zaznaczymy, że “znamy”).

Kwestie techniczne to jedno, ale pytania powinien jeszcze raz przemyśleć :wink:

dzięki za uwagę, już poprawiam sugerowaną odpowiedź! :slight_smile:
a co do końca ankiety - przy kliknięciu ‘nie’ ankieta ma się zakończyć :slight_smile:

Zbieranie zakończone. Serdeczne podziękowania dla wszystkich za pomoc! :slight_smile: