Wizja z laptopu do TV a karta graficzna S3 Twister graphics

Witam, mam problem, nie mogę wyprowadzić obrazu z laptopa do TV poprzez nagrywarkę dvd (Philips DVDR 3305). Komputer i nagrywarka połączone są kablem s-video / s-video. Wcześniej dowiedziałem się, że trzeba zaznaczyć opcję “klonowanie obrazu”, pytanie tylko, GDZIE? Nie widzę żadnego pliku do konfiguracji mojej karty S3 Twister graphics… Są tylko pliki z rozszerzeniem sys itp., żadnego *.exe. Poszukiwania w menu właściwości ekranu nic nie dały. Czy trzeba pobrać jakiś program? Z góry dzięki!

Maciej

prawy klawisz na pulpicie -> Właściwości -> Ustawienia -> na dole Zaawansowane powinna być zakładka z ustawieniami twojej karty.

to jakaś głupota, co ma wspólnego s-video z napędem optycznym ?? :slight_smile:

chodzi mu pewnie o stacjonarną nagrywarkę DVD :slight_smile: chce pewnie puścić obraz z laptopa przez s-video na nagrywarkę stacjonarną.

Ty chcesz obraz z kompa nagrać na ta nagrywarkę czy glądnąć go na TV??

to po co wspomina o TV ??

jak dla mnie to jest to niezrozumiałe zakrawające o głupotę :).

“Przyjechał do Warszawy ludek prosty i ciekawy…” Nagrywarki jak wiadomo służą do nagrywania obrazu, po co zatem miałoby być ww. połączenie jak nie celem nagrania i zobaczenia jego rezultatu? No ale dla niektórych oczywiste sprawy stają się wyższą matematyką jak widać. Problem już rozwiązany, obejdzie się bez dalszych uprzejmości.

to nie prawda dane na płytach są nagrywane w postaci plików (filmy dvd również, svcd też).

nie stosujesz prawidłowych pojęć informatycznych ani nie piszesz co chcesz zrobić. problemu nie ujmujesz w sposób klarowny to pewnie wynika z krótkiego stażu na forum.

Nagrywarki służą do nagrywania obrazu -w postaci pliku pozostaje w domyśle. Trochę logiki lingwistycznej winszuję

obrazu który jest kopią innej płyty cd/dvd a co ma do tego TV i karta graficzna s3 ??

Pomęcz się jeszcze trochę…

człowieku już nie filozofuj, średnio inteligentny czytelnik jest w stanie zrozumieć o co chodzi autorowi postu, po przeczytaniu jego pierwszego postu.