Wizja z laptopu do TV a karta graficzna S3 Twister graphics

(Emzeta3) #1

Witam, mam problem, nie mogę wyprowadzić obrazu z laptopa do TV poprzez nagrywarkę dvd (Philips DVDR 3305). Komputer i nagrywarka połączone są kablem s-video / s-video. Wcześniej dowiedziałem się, że trzeba zaznaczyć opcję "klonowanie obrazu", pytanie tylko, GDZIE? Nie widzę żadnego pliku do konfiguracji mojej karty S3 Twister graphics... Są tylko pliki z rozszerzeniem sys itp., żadnego *.exe. Poszukiwania w menu właściwości ekranu nic nie dały. Czy trzeba pobrać jakiś program? Z góry dzięki!

Maciej

(Technik Elektro) #2

prawy klawisz na pulpicie -> Właściwości -> Ustawienia -> na dole Zaawansowane powinna być zakładka z ustawieniami twojej karty.

to jakaś głupota, co ma wspólnego s-video z napędem optycznym ?? :slight_smile:

(Grzegorz Ch) #3

chodzi mu pewnie o stacjonarną nagrywarkę DVD :slight_smile: chce pewnie puścić obraz z laptopa przez s-video na nagrywarkę stacjonarną.

(system) #4

Ty chcesz obraz z kompa nagrać na ta nagrywarkę czy glądnąć go na TV??

(Technik Elektro) #5

to po co wspomina o TV ??

jak dla mnie to jest to niezrozumiałe zakrawające o głupotę :).

(Emzeta3) #6

"Przyjechał do Warszawy ludek prosty i ciekawy...." Nagrywarki jak wiadomo służą do nagrywania obrazu, po co zatem miałoby być ww. połączenie jak nie celem nagrania i zobaczenia jego rezultatu? No ale dla niektórych oczywiste sprawy stają się wyższą matematyką jak widać. Problem już rozwiązany, obejdzie się bez dalszych uprzejmości.

(Technik Elektro) #7

to nie prawda dane na płytach są nagrywane w postaci plików (filmy dvd również, svcd też).

nie stosujesz prawidłowych pojęć informatycznych ani nie piszesz co chcesz zrobić. problemu nie ujmujesz w sposób klarowny to pewnie wynika z krótkiego stażu na forum.

(Emzeta3) #8

Nagrywarki służą do nagrywania obrazu -w postaci pliku pozostaje w domyśle. Trochę logiki lingwistycznej winszuję

(Technik Elektro) #9

obrazu który jest kopią innej płyty cd/dvd a co ma do tego TV i karta graficzna s3 ??

(Emzeta3) #10

Pomęcz się jeszcze trochę....

(Grzegorz Ch) #11

człowieku już nie filozofuj, średnio inteligentny czytelnik jest w stanie zrozumieć o co chodzi autorowi postu, po przeczytaniu jego pierwszego postu.