Wizualny 'Snow Leopard' na Win 7

Witam.

Szukam od dłuższego czasu jakiegoś poradnika jak zmienić całkowicie system Windows 7 na Mac OS X (Snow Leopard). Znalazłem poradnik, ale jest on zablokowany: http://brownu.wordpress.com/2010/08/08/ … w-leopard/ więc tutaj piszę do Was. Chciałbym żeby to był Windows 7 jak najbardziej podobny wizualnie do Snow Leoparda.

Dzięki z góry :wink:

Korzystanie z wyszukiwarek jest trudne, no nie? http://www.google.pl/search?hl=pl&sourc … opard+tran

Wiem doskonale o tym. Zainstalowałem nawet ten “Transformation Pack” ale nie przypomina mi on Leoparda. Ciekawie wygląda to http://sagorpirbd.deviantart.com/art/Sn … 041?q=&qo= jednak po zainstalowaniu tego efekt nie jest taki jak na zdjęciu :frowning:

Innej metody niż nałożenie tp nie ma.

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-jak … 20304.html

Nie zawsze odsyłam do googli. Wiem, że forum jest po to żeby pomagać, ale są takie przypadki(np. ten), gdzie user przy odrobinie wysiłku sam sobie może poradzić wpisując odpowiednią frazę w wyszukiwarkę.

Dodane 19.03.2011 (So) 21:33

Gnapek , swoją drogą szczerze powiedziawszy, to odradzam Ci instalowania takich paczek zmieniających wygląd, bo po odinstalowaniu tego następny twój post będzie brzmiał: pomocy! Odinstalowałem loapard transformation pack i nie zostały przywrócone ikony. Ja sam kiedyś byłem tak naiwny, że nie posłuchałem rad innych i zainstalował tp zmieniający wygląd XP na Vistę. Po instalacji zauważyłem, że komp jest za słaby na obsługę tego tp ze względu na małą ilość ramu przez co system mi mulił, więc postanowiłem go odinstalować. Jednak po odinstalowaniu okazało się, że system nie został do końca przywrócony do stanu oryginalnego i przynajmniej dobrze, że już wtedy moja wiedza była na tyle spora, że ręcznie przywróciłem system do stanu oryginalnego i uniknąłem reinstalacji systemu, bo nawet nakładka poprzez funkcję r w instalatorze nie pomagała…