Wizyta w serwerowni DP

(Malydragon) #1

Witam,

na zlocie była mowa, że zostanie zorganizowana "wycieczka" do serwerowni vortalu. Jeżeli mnie pamięć nie myli miał odbyć się konkurs (którego zwycięscy mieli by ten zaszczyt) albo osoby z Wrocławia miały mieć taka możliwość. Chciałbym zapytać kierownictwo czy ten pomysł poszedł do lamusa czy też trzeba cierpliwie czekać?

Pozdrowienia

(Krogulec) #2

Jeśli dobrze pamiętam to podczas Zlotu była mowa o tym, że "może" i "kiedyś" :wink: Tak więc może kiedyś :stuck_out_tongue: I raczej już nie w tym roku :stuck_out_tongue:

(Malydragon) #3

dawno było, takich szczegółów nie pamiętam hehe :wink::stuck_out_tongue:

przypuszczam, że w tym roku nie zdążycie :wink: ale na pewno wiele osób będzie chętnych :smiley:

POZDRAWIAM Krogulec`a oraz WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH I CZYTAJĄCYCH FORUM

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU - szampańskiej zabawy :D:)

(Frog) #4

Taaa... :ziew:

Swoją drogą nie rozumiem co może być ciekawego w wycieczce do serwerowni...

Ale może po prostu się nie znam :stuck_out_tongue:

(xomo_pl) #5

serwery :stuck_out_tongue:

(fiesta) #6

Jak kogoś jara kupa kabli, patch paneli, parę wypasionych bud w roli serwrów i klimatyzacja to może być to atrakcyjne 8)

Choć chyba główną atrakcją będzie spotkanie z członkami redakcji

:slight_smile:

(niezDarek) #7

mnie tam by jarała taka wycieczka fajnie pooglądać takie switche patch panele oraz routery i dowidzieć się jakich firm sprzęt sie tam znajduje :smiley: :smiley:

(adam9870) #8

devil33 , m.in Cisco, HP, Intel. Polecam obejrzeć prezentację: dobreprogramy od kuchni. :slight_smile:

(niezDarek) #9

wow jak cisco to super sprzet pierwsza klasa sam teraz robie ccna 2 drugi semestr standardu CISCO

a wasza serwerownia znajduje sie na ul. Swietochowskiego 11A ??

(Gutek) #10

To co to jest 2 semestr :mrgreen: - jeszcze powiedż, że na WSIS :mrgreen:

(Irekxara) #11

Witam z... rana :smiley:

...Ludziska by sie ucieszyły ,jak by zobaczyły te kabelki :mrgreen:

dodać do tego konkursik ,gratka jak nic . . .

(Malydragon) #12

Tak więc teraz pozostaje czekać na konkurs :slight_smile:

(niezDarek) #13

niesty nie na WSIS lecz w technikum w mojej skromnej miejscowości

(Marunde) #14

Jakbyś widział coś takiego na codzień to by Cię to nie jarało. Codziennie u siebie w pracy to oglądam i uwierz mi, ze to nic nadzwyczajnego.

(Szarex2 0) #15

Mialem kiedyś praktykę w jednej firmie dostarczającej internet i serwerownię widziałem - nic ciekawego - pełno sprzętu, a wszystko buczy aż łeb boli.

(wacek) #16

Łeeee też widziałem takie coś na żywo :stuck_out_tongue:

Też uważam, że to nic ciekawego...

Nawet Mainframe widziałem i jakiegoś większego wrażenia na mnie nie zrobił :stuck_out_tongue:

No ale faktem jest to, że o takiej nagrodzie była mowa na zlocie :stuck_out_tongue: wiec czekamy, czekamy :smiley:

(niezDarek) #17

ok też widziałem serwerownie Uniwersutetu zielonogórskiego ale czy widział ktoś strukture całej sieci tak dużego serwisu jakim jest dobreprogramy.pl