Wizytówka Google - własna kategoria

Czy dodając własną firmę do Google - chodzi mi o wizytówkę i mapy, można stworzyć własną kategorię? Jak to jest, że jak się wpisze jakąś nazwę firmy w wyszukiwarkę, to w wizytówce wyświetla się kategoria, której ja nie mogę wybrać? Konkretnie chodzi mi o kategorię “Dostawca kas fiskalnych”… Ja takiej nie mogę wybrać dla siebie, a taka kategoria istnieje i wyświetla się przy innych firmach. Jak to jest i jak mogę taką ustawić dla siebie?

Nie odpowiem na w 100%, ale patrząc przez to jak kategorie działają na fb to mogę powiedzieć, że mogą one ulegać zmianie. Więc być może firma która taką kategorię wybrała zrobiła to jakiś czas temu gdy taka istniała (była do wyboru), a teraz została już usunięta.

Jesli chodzi o wizytówki google/mapy i umieszczanie znaczników to dla mnie to chyba najbardziej prosto-skomplikowany element jednocześnie z jakim ma się do czynienia. Jeden fałszywy ruch a później babraj się w tym w nieskończoność :wink: dlatego sam nic nie ruszałem dopóki na blogu netgrafu nie pojawiła się dokładna instrukcja krok po kroku. Tobie też doradzam albo znaleźć jakiś tutorial albo się jednak nie czepiać :wink: