Wizyty unikalne w stat24 - jak sprawdzić?

Witam,

posiadam statystyki w serwisie stat24.com. I od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie w której zakładce i gdzie dokładnie mogę sprawdzić ile mam wejść unikalnych na dobę. Proszę o odpowiedzi ludzi, którzy mieli z tymi statystykami do czynienia i wiedzą co i jak.

P.S. Wiem, że problem trochę może i śmieszny, ale nie jestem chodzącą wikipedią.

Użytkownicy/Podsumowanie i ustawiasz sobie np. Dni tygodnia lub miesiąca

Na kilku forach się pytałem i każdy mówi co innego :stuck_out_tongue:

A co mówią na innych forach ? :>

Najlepiej napisz do stat24

Mówili mi, że trzeba patrzeć w odsłonach.

I chyba tak zrobię :smiley:

Gdyby tak było to nie miałbym przykładowo na jednej stronie w jednym dniu 500 odsłon a w użytkownikach w tym samym dniu 59 użytkowników :stuck_out_tongue:

z muszę sprecyzować moja odpowiedź a mianowicie po przejściu do Użytkownicy/Podsumowanie należy odznaczyć “powracający” .

napisz co i jak bo sam jestem ciekawy co napiszą. :slight_smile:

Czekam na odpowiedź.

Max. do 24h roboczych :smiley:

W dniu 26.05.2008 , o godzinie 13:12 został dopisany post przez Żelek

:smiley:

Żelek , heh to się dużo dowiedzieliśmy… To wychodzi na to że będziemy musieć innym ciasteczka liczyć/sprawdzać :stuck_out_tongue:

Napisz jeszcze raz, aby Ci konkretnie odpowiedział…

No to przecie napisali. Czytaj uważnie.

To nam wytłumacz jaśniej bo My (albo przynajmniej ja) dalej nie wiem… :wink:

Postanowiłem założyć jeszcze statystyki na stat4u.pl. I tam sprawa jest duża jaśniejsza. Oddzielna tabela na wejścia unikalne i tyle. A porównując obie statystyki to w stat24 nie mam nigdzie podobnych wyników co w stat4u.pl. Wniosek jest jeden, że któreś statystyki albo zaniżają, albo zawyżają. A byłbym skłonny powiedzieć, że zaniżają statystyki w stat24.com.

Dobreprogramy mają statystykę na stat24

Użytkownicy–>podsumowanie

Wizyty–>podsumowanie

Odsłony–>podsumowanie

Jeszcze do tego trzeba zdobyć władzę posługiwania sie stroną statystyk, i nic nam więcej nie potrzeba :wink: