Wklejanie napisow na film

Witam all potrzebuje jakiegos latwego a zarazem dobrego programu do wklejania polskich napisow film SVCD lub VCD.

Z gory thx za ODP! !!

Jak wkleić :?: Jak masz już gotowe napisy to wystraczy wskazać pliki *.txt w jakimś programie np. AllPlayer by wyświetlał napisy z tego pliku i gotowe :smiley:

Jak nie o to Tobie chodzi to napisz trochę szczegółowiej, bo problem ujęty w 1 zdaniu to na prawdę mało :?

Saviola chodzi o to, że kolega chce mieć napisy odrazu w filmie a nie w osobnym pliku. :slight_smile:

P.S.

Zrobisz to naprzykład programem VirtualDub :slight_smile:

W takimn razie może to pomoże: Z naciskiem na ten 2 :smiley:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … pisy+filmu

:arrow: http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … pisy+filmu

Chodzi mi oto ze sciagnolem sobie film SVCD bez napisow i chcial bym ten film odtworzyc w stacjonarnym DVD z napisami przypomne ze sam film chodzi w stacjonarnym DVD i czy wlasnie bez problemu mi sie uda wkleic napisy na ten film ???

W takim razie musisz tak samo jak plik z filmem nazwać plik *.txt :smiley:

I jak nazwe plik z filmem taksamo plik z napisami to na stacjonrym odwarzaczu bede mogl wloczyc napisy>???

Niestety nie Kolega Saviola wprowadził cię w błąd. :smiley:

tak jak kolega napial w programie Virtual Dub mozna zrobic .program do pobrania w wortalu.

Pozdrawiam

Jak to nie :?: Przecież jak mam na płytce tak samo nazwany plik z filmem i plik tekstowy z napisami, to automatycznie napisy "wchodzą"w film :? Jak coś mieszam to lazikarze popraw mnie :expressionless:

Chodzi chyba o stacjonarny odtwarzacz DVD… A tam chyba jest inaczej… Dobrze myślę?

Niestety,ale jeśli zwyczajne nadamy plikowi tekstowemu nazwę identyczną jak filmu i utworzymy płytkę VCD,to napisy nie będą wyświetlane…Trzeba je wkleić do filmu.

Dokładnie tak Boczi.

Tak wchodzą ale nie na stacjonarnym DVD. Tak jest na filmach divix. :smiley:

Mam oryginalną płytkę VCD na której jest plik tekstowy oddzielnie od filmu,a mimo to napisy są wyświetlane w stacjonarnym DVD… Widoczie jest to zrobione jakimś specjalnym progosem do VCD…Reasumując nie da się tego zrobić programem Nero…

Koledze Savioli chodziło o to że wystarczy zmienić nazwy plików na takie same i wtedy bedą wyświetlane. Dlatego napisałem że tak nie jest. Zrobić to się musi dać. :smiley:

Zgadzam się lazikarze, co potwierdziłem następującym postem:

Miałem tu oczywiście na myśli nie wyświetlanie napisów w stacjonarnym odtwarzaczu DVD…

Daobra thx chlopaki za odp czyli mowicie ze wystarczy sciagnac virtualdub i powinno wszstko byc ok! !!