Wklejanie zdjęć do animacji

Witam,

od razu zaznaczam, że czytałam trochę tutoriali na ten temat, ale nie znalazłam odpwoiedzi na moje pytanie: jak wkleic zdjęcia aby wyświetlały sie kolejno po sobie? Jak otwieram 2 zdjęcie i chce aby było ono umieszczone w animacji, to znika to 1-wsze a pozostaje 2.

Wiem jak je powielić, ale mi chodzi o to żebny zdjęcia były różne w animacji.

Tylko proszę o odrobinę wyrozumiałości, dopiero zaczynam “bawić” się photoshop’em, a w tym przypadku imge ready.

Dziekuje za wskazówki,

Pozdrawiam :slight_smile:

W oknie Animation zaznacz pierwszą klatkę wciśnij Alt i przeciąg ją w prawo skopiuje się no ale ogólnie pamietaj że dla każdej Klatki Animacji musisz przypisać nową warstwę czyli Ctrl+Shift+N.

Zawsze zaznaczaj pierwsza klatkę od lewej i wtedy dodawaj nową warstwę. Poćwicz napewno połapiesz się w tym :wink:

Tak włąsnie zrobiłam, przeciągnelam klatkę w prawo skopiowała się. Ale po otworzeniu kolejnego zdjęcia , klatka pierwsza zanika. :frowning:

Złączono Posta : 22.06.2007 (Pią) 19:20

Uff… w końcu mi się udało zrobić animację. :slight_smile: Kosztowało mnie to dużo nerwów, ale cóż… warto było. Chciałam ją załączyć jako emblemat ale tu można dodawac tylko obrazki, a szkoda. Nie zobaczycie mojej animacji :mrgreen:

To pokaż w poście :slight_smile: Umieść na http://imageshack.us/ :wink: