Wkurzające adware pojawiającę się codziennie

(damonster) #1

Zainfekowało mi kompa jakimś wirusem i nie potrafię się go do końca pozbyć.Zaczeło się tydzień temu , zauważyłem że nagle system cos zaczal sciagac mimo ze siedziałem na pulpicie nic szczególnego nie robiąc , po wejściu w menadżer zadań masa procesów z dupy: kitty.exe , qqbrowser , screeshot.Używam tylko windows defender który nawet ich nie raczył wykryć (win10) więc pobrałem malwarebytes , przeskanowałem usunalem syf , potem adw cleaner.Jednak problem wraca , przykładowo malwarebytes mi wykrył to dzisiaj :

Dodatkowo było jeszcze pełno innego syfu w %appdata% / %temp% których malwarebytes nie wykrył (foldery z dupy stworzone w tym samym monecie z dziwnymi exe ) oraz w program files zainstalowal mi się już po raz drugi jakiś fake google chrome w folderze o nazwie Doeye i ustawił się jako domyślną przeglądarke , folder zajmujący gdzies z 300mb których nie widziałem żeby mi nawet pobierało. Chciałbym pokazać jakies logi ale nie wiem który program na win10 się nada ? Combo fix nie działa niestety.Z góry dzięki.

(Acorus) #2

(damonster) #3

Dzieki ,skanuje

(damonster) #4

Oto logi z FRST , dodam jeszcze że używam Opere jako domyslna przeglądarke , chrome i firefox usunięty.
Shortcut.txt (60,9 KB)
FRST.txt (133,7 KB)

(Acorus) #5

Brak loga Addition. txt

(damonster) #6

No właśnie mi nie utworzyło Addition.txt , a mam zaznaczone w opcjonalnych , spróbuję jeszcze raz

(damonster) #7

Sorki , oto pliczek : Addition.txt (50,0 KB)

(Acorus) #8

Otwórz notatnik systemowy i wklej:

http://wklej.org/id/3096767/

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST w tym samym folderze.
Uruchom jako administrator FRST i kliknij w Fix/Napraw.

(damonster) #9

Zrobione , fixlog : Fixlog.txt (6,5 KB)

(Acorus) #10

Skasuj folder C:\FRST.

(damonster) #11

Skasowany

(mski_tychy) #12

Przepraszam za zaśmiecenie… jest nowy temat

(Acorus) #13

Załóż osobny temat.

(Radek68) #14

Wydzielono 1 post tworząc nowy wątek: Poszukuję programu AV