Wkurzające adware pojawiającę się codziennie

Zainfekowało mi kompa jakimś wirusem i nie potrafię się go do końca pozbyć.Zaczeło się tydzień temu , zauważyłem że nagle system cos zaczal sciagac mimo ze siedziałem na pulpicie nic szczególnego nie robiąc , po wejściu w menadżer zadań masa procesów z dupy: kitty.exe , qqbrowser , screeshot.Używam tylko windows defender który nawet ich nie raczył wykryć (win10) więc pobrałem malwarebytes , przeskanowałem usunalem syf , potem adw cleaner.Jednak problem wraca , przykładowo malwarebytes mi wykrył to dzisiaj :

Dodatkowo było jeszcze pełno innego syfu w %appdata% / %temp% których malwarebytes nie wykrył (foldery z dupy stworzone w tym samym monecie z dziwnymi exe ) oraz w program files zainstalowal mi się już po raz drugi jakiś fake google chrome w folderze o nazwie Doeye i ustawił się jako domyślną przeglądarke , folder zajmujący gdzies z 300mb których nie widziałem żeby mi nawet pobierało. Chciałbym pokazać jakies logi ale nie wiem który program na win10 się nada ? Combo fix nie działa niestety.Z góry dzięki.

Dzieki ,skanuje

Oto logi z FRST , dodam jeszcze że używam Opere jako domyslna przeglądarke , chrome i firefox usunięty.
Shortcut.txt (60,9 KB)
FRST.txt (133,7 KB)

Brak loga Addition. txt

No właśnie mi nie utworzyło Addition.txt , a mam zaznaczone w opcjonalnych , spróbuję jeszcze raz

Sorki , oto pliczek : Addition.txt (50,0 KB)

Otwórz notatnik systemowy i wklej:

http://wklej.org/id/3096767/

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST w tym samym folderze.
Uruchom jako administrator FRST i kliknij w Fix/Napraw.

Zrobione , fixlog : Fixlog.txt (6,5 KB)

Skasuj folder C:\FRST.

Skasowany

Przepraszam za zaśmiecenie… jest nowy temat

Załóż osobny temat.

Wydzielono 1 post tworząc nowy wątek: Poszukuję programu AV