Wkurzające reklamy na portalu

Proponuję wysłać zgłoszenie na adres podany przez Tomka, ostatnio jej nie widziałem, ostatni raz w zeszłym tygodniu ale to o niczym nie świadczy :wink:

Słuchajcie, same screeny nie wystarczą, żeby to blokować - musicie sprawdzić, do jakiej domeny prowadzi ta reklama i dopiero wtedy możemy ustawić filtr. Po screenie nie widać, gdzie ta reklama linkuje, a oni co chwilę rejestrują nowe domeny.

Areh podał link do strony gdzie odnosi się reklama. W moim przypadku jest taki sam.

A ja żeby sprawdzić czy na stronie głównej jest jakiś nowy “syf” wszedłem w byle jaki program i kliknąłem kilka razy F5…

Trudno jest skonfigurować, aby na danej stronie AdBlock nie blokował. Jest lepszy sposób. 2 przeglądarki.

Ja do wszystkiego używam Chroma, a do Forum DobreProgramy i ogólnie Vortalu używam FireFoxa bez blokera.

Btw. reklama koszulek jest świetna :slight_smile:

Bardzo prosto to skonfigurować.

  1. Wejdź na stronę dobre programy

  2. Kliknij na ikone adblock w chrome

  3. Kliknij “don’t run on this domain”

I po kłopocie. Ja tak zawszę robię gdy uznaje że jakaś strona sobie na to zasługuje (a DP jest jedną z nielicznych :slight_smile: )

Co Ty mi za ciemnotę wciskasz? W ustawieniach AdBlocka masz opcję Nie blokuj na adres strony (po ang. Disable on adres strony). Jak nie wierzysz, to podrzucę Ci zrzut ekranu.

Przecież dostałeś linka, więc o co chodzi?

http://www.fileparade.com ?

Tak, ja już też zgłosiłem na maila.

Nie można zmienić skórki (a właściwie można, ale jest to utrudnione i nieestetyczne), bo opcję zmiany skórki zasłania reklama.

ftpx.png

Imo jest to bug, u mnie działa normalnie pod chrome

Postaram się jakoś dzisiaj ten problem rozwiązać :slight_smile:

EDIT: Już powinno być ok, wybaczcie :slight_smile:

Potwierdzam, gra i buczy :wink: