Wkurzające reklamy na portalu

Wzorem tegotematu nt. forum :slight_smile: Nie zauważyłem takowego w tym dziale :slight_smile:

7943419191761276821

Wszyscy zapewne wiedzą do czego to prowadzi :slight_smile:

Ja nie mam żadnych reklam :lol:

rradek21 , i sie jeszcze głupio chwalisz, a portal to się z Twoich darowizn utrzymuje ? :x

drobok , tak ta reklama może zmylić tych co tu rzadko pobierają programy, widzą napis download i klik mają na komputerze nie to co chcieli :?

Portal się utrzymuje z wieeeelu rzeczy i zapewniam Cie że nie jest stratny i ma konkretne zyski… niektórzy by się nawet zdziwili jak duże…

Poza tym takie wyskakujące reklamy to wg. mnie chamstwo i przegięcie już… nic gorzej wnerwiającego w necie nie ma…

Ja już od dawna używam KIS który mi wszystko blokuje bo by nie dało się wyżyć…

Natomiast utrzymanie serwerów, łączy i ogólnie całej infrastruktury nic nie kosztuje? Redakcja, programiści oraz administratorzy sieci i serwerów rozumiem, że pracują w czynie społecznym? Pieniądze na HotZlot pewnie biorą się z nieba, co?

drobok od dzisiaj jest sponsorem DP =D> :D/ :slight_smile:

mało programów do blokowania reklam jest? wystarczy poszukać

" Robal jesteś WIELKI "

Widziałeś takie ? :stuck_out_tongue:

Nie rozumiem cię :stuck_out_tongue: Jeśli chodzi ci o to, że ta reklama jest od dawna. To nie zauważyłem jej wcześniej :slight_smile:

A kto powiedział, że takiego nie mam ? Tutaj nie chodzi o mnie tylko o ściągających z dp :stuck_out_tongue:

Ciekawi mnie co Ty tu robisz? Temat był już wielokrotnie poruszany na forum. To nie instytucja charytatywna. Ci ludzie mają swoje rodziny, swoje potrzeby.

Jest to ich sposób na zarabianie pieniędzy. Po to się kształcili i robią co lubią.

A my mamy świetny serwis, dobre forum, czyli miejsce gdzie możemy się"spotkać", poczytać, rozwiązać kilka problemów.

Patrząc na to Twoim okiem, wszyscy powinniśmy bojkotować;

-telewizję

-radio

-gazety

-internet

Wszędzie tam są reklamy! I nikt nie blokuje ich emisji.

Bojkotować? Czemu nie… :lol: a dlaczego?

Nie wiem ile masz lat i czy pamiętasz TV i internet z przed 10 lat, no tak 2000 rok… Wtedy to można było i TV obejrzeć i w necie posiedzieć bez adbloków itp. a teraz? Włączasz Polsat i 15-20 minut reklam haha… i co wtedy się robi? Przełącza na inny kanał…

Internet… jakbym nie blokował tego wszystkiego to by mi przeglądarka nie dała rady wyświetlić tego nawet :lol: kolejną sprawą jest stracony czas i nerwy… Kiedyś można było nie blokować a teraz już się nie da… Ja nic nie mam do jakiś zwykłych bannerów ale jak coś mi wyskakuje i skacze po ekranie co trzeba Xa ustrzelić żeby to zamknąć to ja dziękuje :o

Nie mówię że na tym portalu są takie reklamy, to była ogólna wypowiedź

Mamy postęp w rozwoju reklam, mamy postęp w ich blokowaniu! !!

Latek mam odrobinę :hahaha: na Vortalu jestem też dość długo.

Dlatego też napisałem, że temat wyświetlania reklam był już poruszany. Gdybyś poszukał tematu, miałbyś wiedzę, która pozwoliłaby Ci przynajmniej nie chwalić się, że używasz programów blokujących reklamy.

Tu chodzi o swego rodzaju lojalność wobec Vortalu, i nie wydaje mi się, chyba zresztą nie tylko mi, że reklama na DP jest szczególnie upierdliwa.

Piętnaście do 20 minut to w najlepszym wypadku, zdarzaja się i 40 minut, a dokładniej 20 minut reklam, 5 minut zapowiedzi filmowych, seriali, teleturniejów itp. następnie po tych zapowiedziach kolejne 20 minut reklam.

Co to da? Bardzo rzadko oglądam telewizję, telewizor włączam tak naprawdę tylko do snu, ale zdarza mi się czasami coś oglądać i z tego co widzę, gdy na jednym kanale zaczynają się reklamy, to na innych reklamy są w tym samym czasie, różnica maksymalnie 2 minut, podejrzewam, że przez tyle lat właściciele różnych stacji, prowadząc statystyki obczaili, że podczas reklam oglądający przełaczają kanał na inny i w ten sposób czy chcesz, czy nie i tak oglądasz reklamy, albo na tym, albo na innym kanale. W internecie masz możliwość blokowania reklam, ale jeśli jakiś portal odwiedzasz regularnie i jeśli reklamy nie są nachalne, to na tych stronach nie ma sensu ich blokować.

Ta reklama to chyba Google Adsense, tak czy inaczej, IMO, jest sprzeczna z założeniem i celem istnienia Portalu/Forum, często widuję jej “wariację” namawiającą do ściągnięcia innych “dziwnych” programów. Po co ściągać coś czego jest pełno w bazie DP… :wink:

Słuchajcie, temat reklam to prawdę mówiąc prosta sprawa.

Reklamy emitujemy z oczywistego powodu - utrzymanie serwisu jest kosztowne.

Nie finansujemy z nich Lexusów :wink: sami wiecie jak drogie są w Polsce łącza, infrastruktura i koszty pracy.

Co więcej, decydujemy się na emisję wyłącznie reklam nieinwazyjnych - porównajcie sobie nasze zwykłe bannery z popupami, wideowodotryskami i uciekającymi cyckami na wielu innych serwisach (mój ulubiony antyprzykład to napisy24.pl). Tym samym świadomie rezygnujemy ze sporej części przychodów i staramy się znaleźć złoty środek.

Przykład reklamy z tego wątku jest ewidentnym nadużyciem - utrudnia korzystanie z serwisu (podszywając się pod przycisk pobierania) i prowadzi do witryny o wątpliwej reputacji. Reklama emitowana jest przez sieć AdSense i blokowaliśmy ją już kilkukrotnie, sęk w tym że reklamodawcy przebiegle zmieniają domenę tego serwisu i temat co chwilę wraca.

Blokujemy ją po raz kolejny i mam prośbę - jeśli zwrócicie uwagę na tego typu problemy, zgłaszajcie je na adres reklama@dobreprogramy.pl.

Tak to jest z reklamami. Osobiście - na DP na reklamy nie można narzekać. Oczywiście takie, jak wspomniana, mogą być mylące dla amatorów. Cóż - za to, że ktoś nie potrafi korzystać, kliknąć tam gdzie trzeba, może winić tylko siebie …

Nie ma co narzekać bo jeśli cokolwiek będzie nam przeszkadzać zawsze możemy zwrócić się do Administracji, nie wszędzie tak jest a u nas jest to duży plus.

Wrócili, tym razem na forum.

image_id: 4948

Link: [http://www.googleadservices.com/pagead/ … x=98ny=42](http://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=BOOM47QcqUObiEoeb_wbq_YGwBoHV1LAE2aq8qWTAjbcBgJciEAEYASC5kqQNOABQ4_Hmjv ______ AWDppM2F6BqgAe-tisMDsgEWZm9ydW0uZG9icmVwcm9ncmFteS5wbLoBCTcyOHg5MF9hc8gBAtoBQ2h0dHA6Ly9mb3J1bS5kb2JyZXByb2dyYW15LnBsLz9zaWQ9YzhjMDJjNWE2Y2I1M2Q0YTAxYjYzZmRkZGM5NTExMDWAAgGpAoWBVYvKkJA-yAKR26cwqAMByAMd9QMAAAAA9QMAAAAQiAYBoAYC&num=1&cid=5GjFI9De9vu4KpkjDoNCNs_g&sig=AOD64_3gxklkONEdZpUT8BXPMUu789NVjw&client=ca-pub-8901229829539175&adurl=http://www.fileparade.com/lp/FileParadeLp.asp%3Fpid%3D472%26cmpid%3D37129%26plcmtid%3D381857%26cveid%3D1173766&nm=5&nx=98&ny=42)

Potwierdzam, również na stronie głównej.

image_id: 4949

Link ten sam co od Areha.

Na blogach też ta reklama się pojawiła - wkurzająca ta firma, widać nie daje za wygraną…