Włączający się komputer lecz nie działający

Witam więc pół roku temu zakupiłem zestaw komputerowy od HP https://www.morele.net/zestaw-komputerowy-hewlett-packard-pavilion-500-c60-773890/

 

Jednak wczoraj włączyłem co lecz po jakiś 10 min się wyłączył ale słychać było działające podzespoły i tak mam do teraz gdy chce go włączyć i wcześniej przy włączeniu się komputera przycisk włączania się świecił lecz teraz tak nie jest słychać podzespoły lecz nic nie ma na ekranie.

Bawiłeś sie może planem zrządzania energią

Zresetuj ustawienia bios na płycie głównej,ewentualnie jak masz jakiś zasilacz podmień go i zobacz jak będzie się zachowywał komputer.

Jeśli to nie pomoże to kwalifikuje się to na gwarancję jak ją sprzęt posiada.

Z okazji ze się nie znam na tym zbyt to wytłumaczycie mi jak zresetować ustawienia na biosie i pozarzadzac planem zarządzania bez możliwości włączenia komputera ?

plan zresetujesz jak gowlączysz choć na chwile

Wracam po przerwie miałem chwilową przerwę spróbowałem zresetować bios tak samo bawić się planem ale nic dalej nie działa próbowałem również po kolei odpinac podzespoły i sprawdzać czy jakiś się nie zepsuł ale też nic może być to przyczyna płyty głównej lub tego że ten zestaw nie ma zasilacza lecz kabel od razu wchodzi do płyty głównej ?