Wlaczajacy sie sam komp

OD PEWNEGO CZASU WLACZA MI SIE SAM KOMP GDY TYLKO ZADZWONI TELEFON.OCZYWISCIE CHODZI TU O POLACZENIE MODEMOWE .RATUJCIE NIE WIEM CO MAM Z TYM ZROBIC.AHA CO WAZNE MAM WINXP

W Biosie odnajdź i wyłącz opcję ‘Wake-On-Lan’.

PS. Caps Lock to służy do czego innego… My głusi nie jesteśmy :smiley:

Widze że jesteś nowy na forum. Pawkowi chodzi o to żebyś nie pisał wszystkiego dużymi literami bo to jest uznawane jako krzyk.

A co do tematu to jeśli nie pomoże wyłączenie Wake-0n-Lan to możesz kupić przełącznik do lini telefonicznej i po odłączeniu się od internetu go wyłączysz

dziekowa sprobuje i juz nie bede krzyczal :smiley:

Ze to pierwszy raz to bierzemy to w zapomnienie :):):):):slight_smile:

Cześć.

W którym miejscu w BIOS-ie znajduje się ‘Wake-On-Lan’. bo albo jestem ślepy albo nie potrafię szukać . Dzięki za pomoc

Znajduje się w opcji menu POWER MANAGEMENT SETUP

Ja miałem podobny problem, choć łączę się za pomocą sieci LAN. Problem takowy występował, gdy w opcjach połączenia sieciowego wyłączyłem połączenie, a następnie wyłączyłem komputer. Po jakimś czasie komputer się sam włączał co bardzo mnie irytowało i jednocześnie bawiło. Dziekuję za poradę Pawek’a. Opisaną przez niego opcjęw BIOS’ie wyłączyłem, ale jeszcze nie próbowałem przetestować, czy opisana powyżej sytuacja nadal się powatarza…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile: