Włączanie sie komputer po wyłączeniu

Elo!

Jak w temacie. Jak wyłącze komputer “START ----> WYŁĄCZ” to po wyłączeniu następuje ponowny rozruch. Wydaje mi sie że to przyczyna mechaniczna. Ostatnio grzebałem we wnętrznościach i wtedy sie zaczęło. Dodam że nic nie przestawiałem - tylko zainstalowałem wentylek na tyle :P. Everest o dziwo też sie odezwał. W zakładce DMI jest napisane. Rodzaje wzburzeń - przycisk zasilania. Jak sprawdzić co jest tego przyczyną? Odłączyć wszystko i podłączyć jeszcze raz? Na innych forach jest napisane o tym, że to modem ale to już wykluczyłem w BIOSI-e.

Zrób tak w biosie włącz ‘‘Load Default Seetings’’ Jeżeli to nie pomoże otwórz obudowe i wyjmij bateryjke na 30 sekund i ponownie ją włóż, oraz sprawdź czy dobrze łączy kabelek od przycisku zasilania.

Jak tak zrobie to mi wczyta podstawowy BIOS i nie bede mógł używać klawiatury do czasu uruchomienia windy (mam klawiature przez usb). Obudowe otwierałem i sprawdzałem czy wszystko siedzi, po prostu nie odpinałem. A możesz mi przyblizyć sprawe z tą bateryjką? Jakoś tak wole wiedzieć więce zanim sie wezme za wyciąganie czegokolwiek :stuck_out_tongue:

Odezwe sie jutro, teraz ide spać :slight_smile:

Jeżeli wyjmiesz tą bateryjke bios zresetuje się do takiego poziomo jak byś pierwszy raz uruchamiał komputer. Jeżeli masz klawiature z usb to robisz na własne ryzyko [-X

A nie ma jakiegos mniej drastycznego sposobu?

Nie wiem ‘‘pogrzeb’’ w biosie. Albo jeżeli masz płytke z windowsem, spróbuj funkcji naprawiania kiedy instalujesz system.