Wlaczenie gry, po czym BSoD + restart

Witam,

problem jak w temacie, po włączeniu gry (Dawn of War 2) 5 sekund normalnego działania po czym przez sekundę pojawia się BSoD i komputer się restartuje. Pytanie brzmi, jak odczytać pliki minidump.dmp przy pomocy dmpchk, gdy konsolka dmpchk’a odpala się i zamyka w 1 sekundę, ciężko nawet screen’a zrobić. Sterowniki do karty graficznej przeinstalowane dzisiaj (WHQL 191.07). Komputer poczyszczony Combofix’em i innymi programikami.

Sprzęt :

Core 2 Quad 2,4 Ghz

ASUS p5ne-sli

3 GB RAM

Geforce 8800 GTS 320 mb ASUS

Audigy SE OEM

LC power ~500 W

Proszę o pomoc

Skąd brałeś sterowniki do karty graficznej? Tzn. ze strony producenta karty graficznej, czy NVIDII?

Sterowniki z nvidia.pl

Po sprawdzeniu wychodzi to “Usługa Usługa COM nagrywania dysków CD IMAPI weszła w stan zatrzymania.”, błędy wyświetlają się w pliku netevent.dll, i jeszcze jest cos takiego "Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego:

archlp

nvport"

Inne gry wydają się działać dobrze, tylko Dawn of War 2 robi problemy.

Ja miałem problemy, bo właśnie ściągałem zawsze najnowsze sterowniki ze strony NVIDII i mi się niektóre gry zawieszały, chociaż bez BSODa. Próbowałeś, czy na sterownikach od producenta (Asus) też się zawiesza (oczywiście Driver Cleaner: http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Clea … 11540.html)?

nic nie pomogło problem jest ten sam

Dodane 15.10.2009 (Cz) 14:23

Wygląda na to, że znalazłem rozwiązanie problemu, wystarczyło uruchomić tą usługę (Usługa COM nagrywania dysków CD IMAPI) w narzędziach systemowych.

[EDIT]

Jednak nie …