Włączenie kamery po wybudzaniu

Mam Laptopa Lenovo G580 z win 8.1. Zawsze było tak, że przy wybudzaniu lub włączaniu na ułamek sekundy włączała się dioda przy kamerce (norma). Ale podczas problemów z kamerą na fb (http://forum.dobreprogramy.pl/temat/461578-win-81-problem-z-kamer%C4%85-na-fb/ ten sam sie naprawił) coś się przestawiło i zawsze po wybudzeniu pali się cały czas dioda. Żeby ją wyłączyć, włączam i wyłączam program youcam.

Myślę, że to może być spowodowane tym, że podczas prób naprawienia kamery na fb zmieniałem sterownik z lenovo na podstawowy windowsowy. Teraz mimo moich prób nie mogę zmienić sterownika.

Witam . 

Mam ten sam problem niby nic takiego a wnerwia . Od pewnego czasu z pewnych powodów używam uśpienia aby po przemieszczeniu się szybko włączyć lapka …i od tego momentu zauważyłem ,że po wybudzeniu zawsze pali mi się kontrolka kamerki … aby przestała świecić kontrolka wchodzę w aplikację " Aparat" i zaraz wychodzę i to pomaga  do następnego wybudzenia . Próbowałem już wszystkiego i zero reakcji .  Pytałem na innych forach i zero odpowiedzi na ten problem …Lenovo G580 Windows 8.1