Właczony utorrent strasznie spowlania internet!

(Poi992) #1

Witam!

Mam pewien problem. Internet jaki posiadam to netia 2mb/s. Jakiś miesiąc temu pobrałem utorrent i zacząłem ściągać filmy. Wszystko ładnie śmigało. Utorrent pobierał a ja przeglądałem internet. Sciągłem wtedy ponad 50GB filmów, seriali itp. Problem pojawił się jakieś 1,5 tygodnia temu. Po włącznie utorrenta internet zaczął niezwykle wolno chodzić. Nie wiem z czym to to związek. Prędkość wysyłania mam ustawiona na 1kb/s. Abym mógł włączyć FB o2.pl to muszę czekać jakieś 8 min. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dziwna jest taka zamiana co prawda miałem kilka dni przerwy w pobieraniu. Jakieś rady?

-- Dodane 21.09.2012 (Pt) 18:48 --

Dodam że później jak wyłączę utorrent dalej internet nie chce działać. Dopiero restart modemu pomaga.

(rapper) #2

Ustaw sobie prędkość pobierania na 1MB a wysyłanie na 100kB/s. Utorrent będzie mieć 1MB/s a reszta idzie na przeglądanie neta i poczty.

(adam9870) #3

Być może zaktualizowałeś uTorrent do nowszej wersji? Spróbuj powrócić do starszej wersji, sprawdź inny program do torrentów.

(maniek8902) #4

Nowa wersja uT to nieporozumienie spowalnia neta muli kompa jak byk ja powruciłem do wersji 2.0.4 i jest ok proponuję powrucić do starszej wersji :smiley: