Właczony utorrent strasznie spowlania internet!

Witam!

Mam pewien problem. Internet jaki posiadam to netia 2mb/s. Jakiś miesiąc temu pobrałem utorrent i zacząłem ściągać filmy. Wszystko ładnie śmigało. Utorrent pobierał a ja przeglądałem internet. Sciągłem wtedy ponad 50GB filmów, seriali itp. Problem pojawił się jakieś 1,5 tygodnia temu. Po włącznie utorrenta internet zaczął niezwykle wolno chodzić. Nie wiem z czym to to związek. Prędkość wysyłania mam ustawiona na 1kb/s. Abym mógł włączyć FB o2.pl to muszę czekać jakieś 8 min. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dziwna jest taka zamiana co prawda miałem kilka dni przerwy w pobieraniu. Jakieś rady?

Dodane 21.09.2012 (Pt) 18:48

Dodam że później jak wyłączę utorrent dalej internet nie chce działać. Dopiero restart modemu pomaga.

Ustaw sobie prędkość pobierania na 1MB a wysyłanie na 100kB/s. Utorrent będzie mieć 1MB/s a reszta idzie na przeglądanie neta i poczty.

Być może zaktualizowałeś uTorrent do nowszej wersji? Spróbuj powrócić do starszej wersji, sprawdź inny program do torrentów.

Nowa wersja uT to nieporozumienie spowalnia neta muli kompa jak byk ja powruciłem do wersji 2.0.4 i jest ok proponuję powrucić do starszej wersji :smiley: