Włam na gg, co moge zrobic

otoz, mam wlam na gg, ktos zmienil haslo i meila, a teraz wypisuje jakies glupoty do moich kumpli.

Co moge zrobic po za niczym bo tyle wiem ze mi mozna :P. Nie pisalem meila do gg bo wiem ze oni nie beda wstanie nic zrobic…

Możliwe, że masz wirusa.

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście podajesz tylko link.

nie interesuje mnie zlokalizowanie problemu (w jaki sposób ten ktoś się włamał), kompa mam i tak po formacie wiec jest czysty jak łza. Chodzi mi głównie o odzyskanie starego nr albo chociaż zorjentowanie się chociaż w przyblizeniu kto to może być, przypuszczam że to jakiś mój kumpel od siedmiu boleści

nie logowałeś się gdzieś w publicznie dostępnym miejscu np.: kafejka internetowa

nie podałeś mu przypadkiem hasła jak na dłoni, może widział jak wpisujesz

właśnie o to chodzi ze istnieje ryzyko że zostawiłem u niego w profilu na gg mój numer i hasło i jak doskonale kazdy wie teraz jest mnustwo syfu na necie do “odzyskiwania utraconego hasła gg”. Chodzi mi głównie o zorjętowanie się kto to może być i jeśli to możliwe odzyskanie numera ;D.

Zawsze możesz napisać maila do GG z tego, który został podany przy rejestracji.

Przy tworzeniu nowego profilu jest możliwość odzyskania hasła, chyba że mail do konta GG został zmieniony.

meil został zmieniony, ale jeśli się zapisują pierwsze adresy email na serwerze gg to jest jakaś szansa, ale wątpie żeby się zapisywały. W każdym razie spróbuje, jak ktoś ma inne propozycje to ja jestem nadal otwarty…

tylko gg ma to daleko w… Wysyłałem do nich prośbę z odzyskaniem hasła po włamaniu i brak odpowiedzi

Nie chce cię zniechęcać ale odpuść sobie takich przypadków znajomi mieli dziesiątki i pisali tez do admina gg nic nie dało…

możesz próbować po IP poznać kto jest n a twoim nr gg poza tym jak miałeś koma w sieci LAN a nie miałeś szyfrowanego połączenia to każdy kto się trochę zna mógł z tej sieci lokalnej sczytać tak hasło jak nick…

możesz próbować do gg dograć power lub strong gg i szukać swojego numeru a programem sprawdzać jakie ma IP to tak na szybko a innaczej musisz mieć dobrego znajomego co zna się na “takich rzeczach” :wink: by go znalazł i zrobił mu jakieś paskudztwo :wink: :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: