Włam na gg, co moge zrobic

(Mcartick) #1

otoz, mam wlam na gg, ktos zmienil haslo i meila, a teraz wypisuje jakies glupoty do moich kumpli.

Co moge zrobic po za niczym bo tyle wiem ze mi mozna :P. Nie pisalem meila do gg bo wiem ze oni nie beda wstanie nic zrobic..

(Michaelp128) #2

Możliwe, że masz wirusa.

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście podajesz tylko link.

(Mcartick) #3

nie interesuje mnie zlokalizowanie problemu (w jaki sposób ten ktoś się włamał), kompa mam i tak po formacie wiec jest czysty jak łza. Chodzi mi głównie o odzyskanie starego nr albo chociaż zorjentowanie się chociaż w przyblizeniu kto to może być, przypuszczam że to jakiś mój kumpel od siedmiu boleści

(mati75) #4

nie logowałeś się gdzieś w publicznie dostępnym miejscu np.: kafejka internetowa

nie podałeś mu przypadkiem hasła jak na dłoni, może widział jak wpisujesz

(Mcartick) #5

właśnie o to chodzi ze istnieje ryzyko że zostawiłem u niego w profilu na gg mój numer i hasło i jak doskonale kazdy wie teraz jest mnustwo syfu na necie do "odzyskiwania utraconego hasła gg". Chodzi mi głównie o zorjętowanie się kto to może być i jeśli to możliwe odzyskanie numera ;D.

(Michaelp128) #6

Zawsze możesz napisać maila do GG z tego, który został podany przy rejestracji.

Przy tworzeniu nowego profilu jest możliwość odzyskania hasła, chyba że mail do konta GG został zmieniony.

(Mcartick) #7

meil został zmieniony, ale jeśli się zapisują pierwsze adresy email na serwerze gg to jest jakaś szansa, ale wątpie żeby się zapisywały. W każdym razie spróbuje, jak ktoś ma inne propozycje to ja jestem nadal otwarty...

(mati75) #8

tylko gg ma to daleko w... Wysyłałem do nich prośbę z odzyskaniem hasła po włamaniu i brak odpowiedzi

(indepedente) #9

Nie chce cię zniechęcać ale odpuść sobie takich przypadków znajomi mieli dziesiątki i pisali tez do admina gg nic nie dało...

(Bozybor) #10

możesz próbować po IP poznać kto jest n a twoim nr gg poza tym jak miałeś koma w sieci LAN a nie miałeś szyfrowanego połączenia to każdy kto się trochę zna mógł z tej sieci lokalnej sczytać tak hasło jak nick..

możesz próbować do gg dograć power lub strong gg i szukać swojego numeru a programem sprawdzać jakie ma IP to tak na szybko a innaczej musisz mieć dobrego znajomego co zna się na "takich rzeczach" :wink: by go znalazł i zrobił mu jakieś paskudztwo :wink: :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: