Wlam na GG

(Tommaczo1) #1

Witam jeden koles przejmuje moje kato gg jak jest to mozliwe jak moge nastepnym razem tego uniknac POMOZCIE!!

POZDRO

(system) #2

Żeby to zrobić potrzebuje Twoje hasło do GG. Może je uzyskać jeżeli posiada plik config.dat umieszczonego w folderze Gadu Gadu/Users/"Ty"

Może je złamać w bardzo łatwy sposób (nie będę pisał o tym jak :D), albo gdy ma programik GG Hack i wtedy on mu automatycznie łamie hasło.

Moja rada to abyś zmienił numerek GG

PS. Ten ktoś musiał Ci walnąć chyba na kompa trojana i ściągnąć od Ciebie ten plik, chyba, że hasło masz banalne.

:smiley:

(Tommaczo1) #3

Hasla niemam banalnego trojana tez niemam na 100% on ma jakis sposob na to, i nietylko mi przejmuje konto gg

POZDRO :frowning:

(system) #4

A może to Twój jakiś kumpel, który wpadł do Ciebie z dyskiem albo Ty do niego :smiley:

(system) #5

I od Ciebie ten plik poprostu skopiował. A tak poza tym to mógł Ci walnąć trojana, a póżniej samemu go usunąć, więc pewności jako takiej nie masz, że to nie przez to.

(Tommaczo1) #6

Trojana jak mowilem niemam na 100% dysku zadnego nie dawalem i nie podlaczalem innego do swego kompa i ten koles nietylko mi to umi zrobic aha hasla mojego niezna bo zawsze musi je zmienic

POZDRO :wink:

(Chorus Gonzalez) #7

witam

jeśli ty i twój kumpel jesteśie w jednej sieci (mam na mysli sieć osiedlową) to mógł użyć programu podsłuchującego transmisje danych.

mógł poznać twoje hasło na skrzynke pocztową, która podawałes podczas rejestracji gg

pozdrawiam

(Kos@) #8

Istnieje program taki jak ZX Sniffer. Potrafi skanować sięć w poszukiwaniu haseł użytkowników, może narobić troche bigosu ale jesli masz firewall'a to nie powinien go móc użyć.

P.S.

Czy on nie ma jakichs hackerskich zdolnosci?

(system) #9

Temat przestarzały, więc po co go dalej kontynuować.

Temat przenosze do kategorii 'problemy' z działu 'o forum'.

Pozdrawiam :slight_smile: