Wlam na GG

Witam jeden koles przejmuje moje kato gg jak jest to mozliwe jak moge nastepnym razem tego uniknac POMOZCIE!!

POZDRO

Żeby to zrobić potrzebuje Twoje hasło do GG. Może je uzyskać jeżeli posiada plik config.dat umieszczonego w folderze Gadu Gadu/Users/"Ty"

Może je złamać w bardzo łatwy sposób (nie będę pisał o tym jak :D), albo gdy ma programik GG Hack i wtedy on mu automatycznie łamie hasło.

Moja rada to abyś zmienił numerek GG

PS. Ten ktoś musiał Ci walnąć chyba na kompa trojana i ściągnąć od Ciebie ten plik, chyba, że hasło masz banalne.

:smiley:

Hasla niemam banalnego trojana tez niemam na 100% on ma jakis sposob na to, i nietylko mi przejmuje konto gg

POZDRO :frowning:

A może to Twój jakiś kumpel, który wpadł do Ciebie z dyskiem albo Ty do niego :smiley:

I od Ciebie ten plik poprostu skopiował. A tak poza tym to mógł Ci walnąć trojana, a póżniej samemu go usunąć, więc pewności jako takiej nie masz, że to nie przez to.

Trojana jak mowilem niemam na 100% dysku zadnego nie dawalem i nie podlaczalem innego do swego kompa i ten koles nietylko mi to umi zrobic aha hasla mojego niezna bo zawsze musi je zmienic

POZDRO :wink:

witam

jeśli ty i twój kumpel jesteśie w jednej sieci (mam na mysli sieć osiedlową) to mógł użyć programu podsłuchującego transmisje danych.

mógł poznać twoje hasło na skrzynke pocztową, która podawałes podczas rejestracji gg

pozdrawiam

Istnieje program taki jak ZX Sniffer. Potrafi skanować sięć w poszukiwaniu haseł użytkowników, może narobić troche bigosu ale jesli masz firewall’a to nie powinien go móc użyć.

P.S.

Czy on nie ma jakichs hackerskich zdolnosci?

Temat przestarzały, więc po co go dalej kontynuować.

Temat przenosze do kategorii ‘problemy’ z działu ‘o forum’.

Pozdrawiam :slight_smile: