Włam na gg!

Witam,

Mam pytanie - w jaki sposób mogę się dowiedzieć kto się włamał na moje gg. Wiem, że taka sytuacja miała miejsce, ponieważ został zmieniony mój status… (tak- wiem, że wydaje to sie śmieszne i nieważne, aczkolwiek taka sytacjia miała miejsce i nie jest to przyjemne jak ktoś pisze obrażliwe sttusy w moim kierunku na moim wlasnym gg… :-x ) Dodam, że odpada opcja, żeby był ktoś z mojej sieci lokalnej, oraz nikt nie miał dostępu do komputera! Co moge zrobić w takiej sytuacji- nawet nie wiem czeg szukać na kompie, jakiego szpiega, czy czegokolwiek, by się tego pozbyć… Prosze o pomoc…

zmień hasło do numeru i po sprawie

zrób tak jak ci napisał daniel10 bo niestety nie idzie sprawdzić kto ci sie włamał !!

ale czy t o wystrczy? bo jesli ktos mi podeslal jakiegos syfa na kompa- to zmian hasla w gg wystarczy?

Myslę że ktos wpadł raczej na to jakie masz hasło, lub miał dostep do twojego kompa.

może wysłałeś komuś plik z hasłem gg ( nie pamiętam jak on się nazywa) i wtedy to juz nie problem są programy do wyciągania haseł ( używałem tylko do celów testowych na własnym gg )

A nie logowałeś się na swoje GG gdzieś na innym kompie? np. kawiarenka, szkoła ? Mogłeś zostawić swój profil nawet, jak był zabezpieczony hasłem to w sieci jest wiele “łamaczy”

I tu na marginesie wychodzi jakie GG jest beznadzieje, łamacze haseł są już od tylu lat dostępne a szefostwo GG ma to gdzieś. :!:

Możliwe że ktoś z Twojej sieci lokalnej podsłuchał twoje hasło, mógł podesłac trojanka itp i wydłubał pliczek config.dat.

Jeżeli nie masz zainstaluj Antivira i Firewalla, przeskanuj kompa.

Może sprawcą być keylogger, który rejestruje wszystko co jest “wystukane” na klawiaturze.

A może poprostu… miałeś tak banalne hasło ze ktoś z Twojego otoczenia poprostu je zgadł :roll:

Najlepiej zmienic hasło na GG i cały komunikator :stuck_out_tongue: Np. Tlen, Konnekt

Jeżeli chesz zostać na GG to jest w sieci program który dodatkowo szyfruje hasło w calu zabezpieczenia przed łamaczami dostępnymi w sieci tzw Unki-Gadu.