Włamali mi się na GG co zrobić?

(Skr3czu) #1

Witam

Ktoś włamał się na GG na mój numer i po godzinach 22:00 zawsze za mnie pisze do różnych osób zmieniłem hasło główne ,ale to nic nie dało co mogę zrobić jeszcze?

(Tomasz Zielony) #2

Nook

przeskanuj tym bezpiecznikiem gg

a co do włamania teraz jest taki program ze podaje twój nr.gg i pisze do kogos z mojego gg ale pokazuje sie twój numer .

(Skr3czu) #3

przeskanowałem ,ale nic nie znalazło więc ktoś chyba się włamał więc co zrobić?

(system) #4

Hmmm :o Jak jest top możliwe :expressionless:

Co do twojego problemu to czy ktoś oprócz ciebie korzytsa z twojego kompa ?? Bo jeśli tak to chyba nie muszę nic dodawać... GG chyba ma możliwość przypomnienia hasła na maila... Spróbuj zmienić adres email w USTAWIENIACH GG. Nic ci nie szkodzi a może pomoże :wink:. I koniecznie użyj programu który podał tomek.zielony :D.

(komin15) #5

Załuż nowy e-mail. Nikomu go nei podawaj

hasło oczywiscie którego nikt nie odgadnie

nastepnie w gg zmień hasło i podaj nowy adres e-mail. Nie powino być już problemów.

(fiesta) #6

A co ma do tego adres poczty elektronicznej ??

Przy rejestracji możesz podać byle jaki (tyle że jak zapmnisz hasłą to go nie odzyskasz)

8)

(komin15) #7

Właśnie oto chodzi. Zakła nowe hasło wieć może mu sie zdażyc zapmnienie hasła. A do starego e-maile "włamywacze" mogą mieć chasło wi w ten sposób zdobyli do hasło do serwera gg. "przypomnij hasło"

(Akira3179082) #8

Jak można wysyłać smsy z nieswojego numeru telefonu to co to za trudność w bardzo dziurawym protokole GG ?

(Skr3czu) #9

Już zrobiłem to co kazaliście dzięki za pomoc ;]