Włamali mi się na GG co zrobić?

Witam

Ktoś włamał się na GG na mój numer i po godzinach 22:00 zawsze za mnie pisze do różnych osób zmieniłem hasło główne ,ale to nic nie dało co mogę zrobić jeszcze?

Nook

przeskanuj tym bezpiecznikiem gg

a co do włamania teraz jest taki program ze podaje twój nr.gg i pisze do kogos z mojego gg ale pokazuje sie twój numer .

przeskanowałem ,ale nic nie znalazło więc ktoś chyba się włamał więc co zrobić?

Hmmm :o Jak jest top możliwe :expressionless:

Co do twojego problemu to czy ktoś oprócz ciebie korzytsa z twojego kompa ?? Bo jeśli tak to chyba nie muszę nic dodawać… GG chyba ma możliwość przypomnienia hasła na maila… Spróbuj zmienić adres email w USTAWIENIACH GG. Nic ci nie szkodzi a może pomoże ;). I koniecznie użyj programu który podał tomek.zielony :D.

Załuż nowy e-mail. Nikomu go nei podawaj

hasło oczywiscie którego nikt nie odgadnie

nastepnie w gg zmień hasło i podaj nowy adres e-mail. Nie powino być już problemów.

A co ma do tego adres poczty elektronicznej ??

Przy rejestracji możesz podać byle jaki (tyle że jak zapmnisz hasłą to go nie odzyskasz)

Właśnie oto chodzi. Zakła nowe hasło wieć może mu sie zdażyc zapmnienie hasła. A do starego e-maile “włamywacze” mogą mieć chasło wi w ten sposób zdobyli do hasło do serwera gg. “przypomnij hasło”

Jak można wysyłać smsy z nieswojego numeru telefonu to co to za trudność w bardzo dziurawym protokole GG ?

Już zrobiłem to co kazaliście dzięki za pomoc ;]