Włamania

Witam. Od jakiegoś czasu ktoś regularnie włamuje mi się na komputer. Chodzi tu o pocztę e-mail i facebooka. Zmiana haseł kompletnie nie pomaga. Jestem całkowicie bezradny w tej sytuacji. Co mogę zrobić żeby ataki ustąpiły? Antywirus nic nie wykrywa, wgranie nowego systemu wraz z formatowaniem danych nic nie pomogło. Jeśli nic nie uda się zrobić to będę musiał zgłosić sprawę na policje. Na razie się z tym wszczymuję ponieważ ten ktoś nic złego nie robi oprócz czytania wiadomości. Liczę na pomoc, dziękuje! 

a korzystasz z tych programów też na telefonie? może tu szukaj problemu…

Przeskanuje telefon avastem i zobaczymy czy coś wyjdzie. Wielkie dzięki za szybką odpowiedz. 

Podsyłam logi z komputera jakby ktoś mógł na nie zerknąć byłbym wdzięczny 

 

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

“Od jakiegoś czasu ktoś regularnie włamuje mi się na komputer. Chodzi tu o pocztę e-mail i facebooka.”

Widzę tu pewną sprzeczność. Przecież poczta i FB są na zewnętrznym serwerze. Co ma twój komputer do rzeczy?

Może po prostu zmień hasła?

Hej,

Logi FRST i Additional są niepełne. Jak je poprawnie wykonać, dowiesz się w temacie: https://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html

Pozdrawiam,

Hasła na fb zmieniam po każdym wejściu osoby trzeciej, ponieważ ktoś mi je zmienia, wylogowuje mnie z wszystkich urządzeń ale to nie pomaga. Pocztę mam na g-mail więc znam adres ip i miejscowość z jakiej ktoś na nią wchodzi. No ale to się przyda policji. 

Wszystko zrobione jak w temacie, powinno być OK:

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Przeskanuj progr. Malwarebytes Anti-Malware https://data-cdn.mbamupdates.com/web/mbam-setup-2.1.8.1057.exe

 

Do FB dodaj sobie żeby wejść na twoje konto potrzebny będzie kod ( Który FB ci wyśle sms-em ) i bez wprowadzenia tego kodu nikt ci nie wejdzie :slight_smile: proste

gdyby tale gdyby tu chodziło tylko o fb nie zawracałbym Państwu głowy

Program Malwarebytes Anti-Malware zaskoczył mnie i wykrył dwie rzeczy. Czy to już koniec problemów? Byłbym bardzo wdzięczny za sprawdzenie logów powyżej 

Untitled.thumb.png.af7c0abb1e20b4c14a597