Włamanie do gg

zrobilam wszystko jak napisales mam problem tylko z tym ostatnim : ,następnie uruchom “powergg” i “pgg-config”, klikając tak na formatce, która Ci się pojawi aktywujesz plug-in" jak mam otworzyc te pliki

kliknij “PowerGG” i “PGG-Config” powinno Ci się pojawić okno z napisem"Znaleziono wtyczkę gaducrypt.dll , która nie jest w żaden sposób uwzględniona w pliku konfiguracyjnym PowerGG" i “Czy chcesz dodać tę wtyczkę jako WŁĄCZONĄ” i naciśnij Tak oczywiście daj “Zapisz” i powinno zadziałać

a na przyszłość sprawdz czy nie udostępniłaś pliku config.dat przez p2p (to najczęstsza metoda pozyskiwania haseł :? )

moze ma tez haslo do emaila i wysyla sobie haslo spowrotem,najlepiej zmien tez adres emaila w gg

o tym już była mowa adres musi zmienić i hasło, ale też się zabezpieczyć, aby nie przechwycił nowego

Jesteś w kawiarence? Może to ktoś kto korzysta z tego komputera co ty?

Jeśli klikasz z kawiarni to: ustawienia, odznacz “pamietaj hasło” i zmień hasło do serwera.

jak chce otworzyc plik powergg lub pgg-config pokazuje sie ramka z ostrzezeniem ze jest to plik typu rozszerzenie aplikacji (.dll)… i czy chce go otworzyc za pomoca wybranego programu z listy… :? :? :?

ale nie otwieraj pliku tylko otwórz PowerGG jako aplikację i dopiero w oknie programu kliknij “PowerGG” i “PGG-Config” itd. jak Ci napisałem

niestety, trudno jest w takich sytuacjach coś zrobić.

Praktycznie każdy troszkę bardzie doświadczony użytkowanik komputera (lub hacker) umie się podszyć pod kogo innego. Są np. do tego specjalne programy.

W GG 7.0 i wyżej już nigdzie nie ma owego pliku.

Polecam Ci stworzyć sobie nowy numer w GG 7.0.

:roll: config.dat znajduje się w C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Gadu-Gadu\Profil użytkownika gg

bartek16743 - nie bawimy się w archeologię na tym Forum.

Post kosz.