Włamanie na FB PILNE!

Kochani,
Błagam wręcz o pomoc. 3 dni temu zaginęła moja kuzynka. Poszukuje jej policja i my jako rodzina też działamy.
Potrzebuję wejścia na jej FB żeby sprawdzić jej korespondencję - może to da nam jakiś trop wskazówkę. Każda informacja jest na wagę złota. To nie żarty potrzebna pilna pomoc!
Czy są jakieś programy żeby zdobyć login i hasło do konta FB? W necie są jakieś tam aplikacje i niby daje dostęp ale żeby dostać login i hasło to trzeba wykonywać zadania i płacić. Potrzebuję wejść na FB tak żeby nie zablokowało jej konta.
Błagam pomóżcie, sprawa naprawdę pilna!

Temat można przenieść do działu Bezpieczeństwo
Proszę o szybką pomoc!

Jeżeli to prawda to po prostu napisz do Facebooka ale prędzej dali by te informacje policji niż jakieś zwykłej osobie.

1 polubienie

Podejrzewam, że nie policja, a sąd na wniosek prokuratury… O ile to prawda. A nie daj się nabrać na jakieś płatności itp. Ściema dla wyciągania kasy.

Wiem, ze piszę oczywistość, ale może miała zapamiętane hasło w przeglądarce?

Facebook rozwiązał to inaczej. W ustawieniach konta można wskazać osobę, która uzyska dostęp do konta na wypadek, gdyby użytkownikowi coś się stało.

Nie znam dokładnie procedury uzyskiwania dostępu do konta w takim przypadku. Trzeba się skontaktować bezpośrednio z działem pomocy za pomocą przycisku ZGŁOŚ PROBLEM

Wiem, że w kwestii formalnej, jest taka możliwość, ale to trwa. Tutaj liczy się czas… Ja nikogo nie chcę oszukać. Potrzebuję pomocy dobrego informatyka.
Na FB odpowiadają z opóźnieniem, pisałam już wczoraj i cisza
Ludzie to nie są żarty.
Proszę poradźcie coś…

Niby jest taki program Facebook Huck Ultimate V1 lub Facebook Hacker Pro V1. Jednak te programy wyłudzają kasę jak chce się login i hasło

Idz na Policje i tam coś ci poradzą,sama / sam nic nie zrobisz tylko jeszcze sobie narobisz problemów.

Dziękuję za wszystkie rady

Zobacz tez w jej profilu ostatnio dodane osoby, skontaktuj sie z nimi moze im wspominała np o nowo Poznanym chlopaku, imprezie, wycieczce. Zobacz historie aktywności jej konta.

Przeszukaj internet, wpisz w Google jej adres email, ludzie w depresji i z problemami chowają to przed rodziną ale żalą sie nieznanym, pewnie miała konto Youtube zobacz komentarze, lajki.

Najlepiej jakbyś sprawdził historie przeglądarki, być moze jej komputer ma zapisane hasła, warto sprawdzić mail.
Na policji spróbuj dowiedzieć sie jak uzyskać biling rozmów od operatora, prokuratura w takich wypadkach dość szybko działa