Włamanie na Fb zmiana hasła i maila

Witam mam problem otóż wczoraj miałem włamanie Wysłałem FB dowód dziś odblokowali hasłem na jeden raz i niestety wylogowało mnie i teraz nie moge kompletnie nic zrobić bo jak wpisuje hasło nawet te stare żeby ponownie odzyskać dostęp to pokazuje mi że :slight_smile:


i nawet jeżeli wpisuje stare które miałem to samo a hasła nie mogę zmienić bo przyvhodzi kod na maila tamtej osoby i co mogę w tym wypadku zrobić?

Kontaktuj się ponownie ze wsparciem FB. Jeżeli nie działa dotychczasowe hasło, a adres e-mail nie jest twój to nic nie zrobisz. Po zalogowaniu zmień koniecznie adres e-mail na własny, a w przyszłości korzystaj z uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Sprawdź na stronie https://haveibeenpwned.com/ czy twój adres e-mail nie występuje w bazach z wycieków i włamań. Stosuj różne hasła w różnych serwisach, do konta e-mail stosuj zawsze inne hasło niż te w serwisach i koniecznie przeskanuj urządzenia, za pośrednictwem których korzystałeś z FB lub/i Messengera.

niestety musiałęm założyć nowe konto…nie udało się hasło zmienione przez tego typa i nic nie mogę z tym zrobić to samo z mailem do zmiany potrzeba hasła więc jedynie dostęp mogę na chwile na haśle podanym na raz przez FB…

Możesz tamto konto oznaczyć jako fejkowe i może Facebook je zbanuje i będzie kiszka dla włamywacza.

Włamywacz musiałby sobie namalować fejkowy dowód osobisty lub paszport do odblokowania po takim słusznym zablokowaniu.

Możesz też poprosić znajomych, żeby zaraportowali tamto konto.

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.