Włamanie na GoogleAds, Facebook i Instagram

Witam,
w zeszłym tygodniu bez mojej wiedzy zostało utworzone konto na Google Ads.
Początkowo myślałem, że to odblokowany telefon w kieszeni zrobił czary.
W weekend doszło do wbicia na facebook i dodaniu jakiś dziwnych „ismalskich” postów po czym konto zostało zbanowe.
Dzisiaj w pracy to samo tylko na instagramie.
Hasła zmienione.
Skanowałem komputer Malwarebytes, Eset Online i brak jakichkolwiek zagrożeń.
Skłaniam się ku zrobieniu formatu lapka i zresteowaniu telefonu do fabrycznych ale przed tym wrzucam logi, może ktoś pomoże.
FRST:

Addition:

Shortcut:

Liczę na pomoc i pozdrawiam.

Klucz 2FA generować na GNU/Linux i w zaufanym urządzeniu przechowywać, najlepiej nie otwierać programu z kluczem na Windows, jakby hackerzy znali luki w forkach KeyPass z funkcją generowania kodów jednorazowych.

Wykonaj profilaktyczne skanowanie RogueKillerem i EEK.
Przed uruchomieniem skanowania RK włącz moduł bezsygnaturowy MaIPE (BETA).

Koniecznie daj znać czy któryś ze skanerów odnalazł zagrożenie (najlepiej zamieszczając screen).
Wykonaj następnie nowe logi FRST i poczekaj na @iJuliusz

Jesli masz jakies konta pocztowe online, strony to sprawdź czy ich dane nie wyciekły.

https://haveibeenpwned.com/

@ThetaETX żaden z tych programów nic nie wykrył.
@Yakii no jeden z moich maili wyciekł.

Jak na razie jestem po factory resecie smartphona.
Moje konto na IG „samo” zaobserwowało ponad 1000 innych kont. Hasła zmienione zobaczymy czy pomoże.

Nowe logi wg polecenia @ThetaETX
FRST: Rezultaty skanowania Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Wersja: 11-07-2022 - Pastebin.com
Addition: Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 11-07-20 - Pastebin.com
Shortcut: Rezultat skanowania skrótów użytkowników (x64) Wersja: 11-07-2022Uruchomiony p - Pastebin.com

Moja, niewielka sugestia. Przy uzytkowaniu FRST zajrzyj do źródeł.
Czasem trudno sie otwieraja. Bądź cierpliwy. Przeczytaj instrukcje.
Źródła

Ewentualnie tu ale to to samo.

Tym wszystkim zarządza.

Nie wklejaj plików w jakiekolwiek „Paste…Coś”.
Stosuj się do tego co w instrukcji. Wklej tu. Z „Paste … Coś” nieraz cos wycieka a ty sporo cos udostępniasz.

Boty i tak zaaorają załączniki, goście bez konta mogą je pobrać.

Boty? Na jakimś forum o którym w świecie nawet pies z kulawą nogą nic nie wie? :rofl:
Bez przesady.

Jak żeś tu przywędrował zatem? Znalazłeś stary manuskrypt na pustyni? :thinking:

Bywałem tu jeszcze za dawnych dobrych czasów. Teraz wpadam od czasu do czasu. Z sentymentu. I coraz bardziej sie przekonuje ze to strata czasu. I nawołuje wlaścicieli do likwidacji tego forum. To przezytek.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.