Włamanie na konto Facebook

Hej, mam dosyć nietypowy problem.
Ktoś włamał mi się na konto na FB, usunął numer telefonu przypisany do konta i dodał swoje 2 e-maile.
Wiec jedyną opcją aby odzyskać hasło jest e-mail. Problem w tym, że gdy wysyłam prośbę o maila z kodem (który pomógłby odzyskać konto) - mail nie przychodzi.

Tuż po kradzieży otrzymałam 2 maile z kodem, ale on za każdym razem okazał się nieprawidłowy. W związku z tym tego konta nie da się w ogóle odzyskać.
Co jeszcze mogłabym zrobić? Nie ma bezpośredniego kontaktu od FB, aby uzyskać pomoc, więc obecnie czuję się bezradna.

Link

Klikałam to 100 razy. Wyżej napisałam, że jedyna możliwość właśnie po wejściu w ten link to wysłanie kodu na maila. Natomiast od 2 dni kod w ogóle nie przychodzi. w tym problem.

Ok, dodałam nowego maila i kod przyszedł po chwili. Natomiast jest on nieprawidłowy. O to co mi wyskakuje po wprowadzeniu kodu:
„Wprowadzona przez Ciebie liczba nie jest zgodna z Twoim kodem. Spróbuj ponownie.”

Wpisuję te same cyfry i nawet kopiuję. Nic nie działa…

mam doslownie identyczny problem, ma ktoś jakis pomysł?

było… jest… i będzie ! za każdym razem focebook prosi o skan dowodu osobistego do odzyskania konta ? nie rozumiem po co i to cały , bez zakrywania różnych znaków

Nie zakładać tam konta?

Za późno, było mu to napisać z 10-14 lat temu (jak bogoo zakładał konto w 2009, chodząc już do gimnazjum).


Co do kody to jak 100 razy prosisz to może wygenerowali że 100 - FB to nie Steam gdzie kod „2FA” działa aż nie zużyjemy go poprawnym zalogowaniem.

Hej, mam od wczoraj identyczny blad, ma ktos jakies rozwiazanie?

W przypadku włamania na konto najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z administratorem facebooka., nawet kilkukrotny. A następnie zmiana loginu i hasła na bardziej bezpieczne. Ważne aby nowe dane do logowania nie były wcześniej wykorzystywane w innych serwisach.