Włamanie na konto hostingu podejrzenie keylogera

Witam w sobotę ktoś włamał się na moje konto hostingu na którym trzymałem kopie ważnych plików i zdjęcia ktoś zmienił hasło i email dostałe od admina nowe hasło. Dzisiaj sytuacja znowu miała miejsce podejrzewam że muszę mieć w systemie jakieś szpiegujące oprogramowanie, skanowałem już system programem ESET Smart Security i programem AD-Aware ale mi nic nie wykrył, do komputera w domu mam tylko ja dostęp więc nikt tego u mnie nie mógł zrobić.

Proszę o sprawdzenie czy faktycznie jest coś nie tak część plików z hostingu już niestety straciłem system był instalowany kilkanaście lat temu i do tej pory nie było z nim problemów.

Pozdrawiam

Logi OTL

http://wklej.to/YWJ5D

http://wklej.to/5ArLe

Odinstaluj SUPERAntiSpyware.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń)

Pokaż nowy OTL.txt

Gotowe odinstalowałem ten program i użyłem AdwCleaner

Nowe logi z OTL

http://wklej.to/6J0I0

http://wklej.to/h9yim

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Witam zrobiłem wszystko w OTL Malwarebytes nic mi nie wykrył ale dalej jest jakiś problem po uruchomieniu Mozilla Firefox proces svchost.exe wykorzystuje 50% procesora i praktycznie wszystko jest strasznie spowolnione.

beaa3e2a4fdab4245754ced9cdd70c5a.jpeg

Reset Firefoxa: Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox

Zresetowałem program Firefox ale svchost.exe dalej mi szaleje mam w Menadżer zadań teraz 3 procesy svchost.exe dwa użycie procesora 0% a jeden 50% zrobiłem screena jak to teraz wygląda

1801f3c36a662ffde2b7bb032b64ed29.jpeg

Odinstaluj Eseta i wyłącz Windows Update.