Włamanie na konto ? Ostatnia lokalizacja - Japonia

Witam,na wstępie proszę o przeczytanie do końca.Sytuacja z kilku tygodni wstecz.Logowałem się  na stare konto na facebook ( mam już od kilku tygodni nowe,i za każdym włączeniem FB, loguje mnie automatycznie).Musiałem wylogować się z nowego.Gdy się logowalem,to za pierwszym razem wpisałem źle hasło.Gdy się logowałem za drugim razem, to wyskoczyło mi,że ktoś próbował się zalogować z mojego konta…z Okasaki? w Japonii.Przyznam ,że się przeraziłem.Miałem ostatnio problemy z wirusami ( kilka trojanów nadal siedzi w kwarantannie Pandy,mam je usunąć czy jak ?),lecz wydawało mi się,że się ich pozbyłem.Przeskanowałem teraz na szybko Pandą, i programem Malwarebytes Anti-Malware,lecz nic nie wykrył.Co dalej ? Może to tylko jakiś błąd ? Poza tym,orientujecie się,czy jeżeli mi takie coś wyskoczyło, to znaczy,że ktoś PRÓBOWAŁ się zalogować ( tzn. ,że nie znał hasła ), czy się na owe konto zalogował ?

 

Ktoś mi tam pisał,że wynika to z  nieprawidłowej geolokalizacji adresu IP z poprzedniego logowania.

 

To samo miało miejsce dzisiaj,tym razem z kontem na twiterze ( które tak samo, jak konto na FB długo nie było używane),dostałem wiadomość na e-maila,że ktoś się próbował zalogować z innej lokalizacji.