Włamanie na konto pocztowe?

Dzisiaj chciałem sie zalogowac na moje konto pocztowe w onecie lecz niestety wyskakuje mi ze mam błedne hasło( nie mam włączonego Caps locka). Czy to znaczy ze ktos mi sie włamał na konto pocztowe? Jesli tak to jak moge jeszcze uratowac moje wiadomosci?

Też mam ten sam problem :mrgreen:

Mnie tylko zalezy, zeby odzyskac dane ze skrzynki pocztowej

U mnie nikt nie może wejść na swoje konto więc wydaje mi się że mają problemy techniczne tam w onecie :mrgreen: . Po usunięciu problemu dane powinny być w skrzynce.

Pozdro

Miemy nadzieje ze masz racje :smiley:

Onet poczta czasami tak ma. sprawdzcie za kilka godzin. wszystko powinno byc OK.

Najlepiej problemy rozwiązywać u źródła, nikt z forumowiczów nie ma technicznej możliwości sprawdzenia, czy ktoś się włamał na Twoje konto, więc jeśli masz zasadność podejrzewać że to jest włamanie to należałoby napisać do administratora poczty onetu.

Aczkolwiek są to darmowe konta, więc prawdopodobieństwo tego, że to tylko problemy techniczne, jest nieporównywalnie większe.

Dlatego polecam używanie jakichś klientów pocztowych…Chociażby outlook-a, konfigurujesz jak powinno być a jak nie chce Ci sie zalogować masz pewność, że to awaria a nie włam :slight_smile:

Napisałeś co wiedziałeś :stuck_out_tongue: , a skąd ta pewność ?

A co miałem napisać ? :PPP

Tak jakoś przyszło :slight_smile: Czy tak czy tak polecam konto pocztowe ustawić w jakimś programie pocztowym :wink: a hasło zmienić powiedzmy z misiu na misiu985; i wtedy jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że ktoś odgadnie to hasło :smiley:

Mniejsza z tym ważne że już hula :stuck_out_tongue: :mrgreen: