Włamanie na konto steam!

Witam!

Co robić ? ://

//Nie udziwniaj tekstu

Chyba nie ma szansy

Kurdę ja nawet nie wiem jak to się stało nie podałem nikomu hasła ani nic takiego.

Napisz do pomocy Steam, opisz sytuację, podaj swoje dane które wpisywałeś tworząc konto i czekaj na odpowiedź - jeśli okaże się że to był włam (np. porównanie IP) to zawsze możesz liczyć na cząstkowe odszkodowanie. Jeśli nie, no cóż - zdarza się. 

Popraw tytuł tematu na konkretny mówiący o problemie korzystając z opcji edytuj / użyj pełnego edytora.

Zdecydowanie radziłbym napisać do Steama. To nie to, co u nasz w sklepach, że jak przychodzi z reklamacją, to Cię chcą spławić. Takie firmy mają świadomość, co jeden rozczarowany gracz może im zrobić później w sieci i jak niekorzystnie wpłynąć na ich reputację. Powinni pomóc, a na pewno wykażą chociaż chęć pomocy.

Po drodze zresetuj steam guard i zresetuj hasło

Sprawdź historię wymiany. Mojego kolegę też okradli w taki sposób. Jeśli będzie, że coś wysłałeś to pisze do kogo. Masz wtedy kolesia i możesz go zgłosić.

Napisałem już czekam na odpowiedź, zmieniłem hasło i wszystko.

Nic nie wymienił bo trzeba potwierdzić ale to było tak że posprzedawał wszystkie skiny i to było ponad 10 euro i za te 10 euro kupił jakąś maskę która jest warta 8 centów,

A przypuszczalnie ten co sprzedawał tą maskę była ta osoba.