Włamanie na konto steam!

(Norbertg550) #1

Witam!

Co robić ? ://

//Nie udziwniaj tekstu

(angry) #2

Chyba nie ma szansy

(Norbertg550) #3

Kurdę ja nawet nie wiem jak to się stało nie podałem nikomu hasła ani nic takiego.

(lordjahu) #4

Napisz do pomocy Steam, opisz sytuację, podaj swoje dane które wpisywałeś tworząc konto i czekaj na odpowiedź - jeśli okaże się że to był włam (np. porównanie IP) to zawsze możesz liczyć na cząstkowe odszkodowanie. Jeśli nie, no cóż - zdarza się. 

(Drobok) #5

Popraw tytuł tematu na konkretny mówiący o problemie korzystając z opcji edytuj / użyj pełnego edytora.

(Marcin Michnicki) #6

Zdecydowanie radziłbym napisać do Steama. To nie to, co u nasz w sklepach, że jak przychodzi z reklamacją, to Cię chcą spławić. Takie firmy mają świadomość, co jeden rozczarowany gracz może im zrobić później w sieci i jak niekorzystnie wpłynąć na ich reputację. Powinni pomóc, a na pewno wykażą chociaż chęć pomocy.

(GamerPL) #7

Po drodze zresetuj steam guard i zresetuj hasło

(Matis365) #8

Sprawdź historię wymiany. Mojego kolegę też okradli w taki sposób. Jeśli będzie, że coś wysłałeś to pisze do kogo. Masz wtedy kolesia i możesz go zgłosić.

(Norbertg550) #9

Napisałem już czekam na odpowiedź, zmieniłem hasło i wszystko.

Nic nie wymienił bo trzeba potwierdzić ale to było tak że posprzedawał wszystkie skiny i to było ponad 10 euro i za te 10 euro kupił jakąś maskę która jest warta 8 centów,

(CrisPL) #10

A przypuszczalnie ten co sprzedawał tą maskę była ta osoba.