Włamanie na konto w grze bez posiadania na komputerze wirusa

Witam. Może się wydać to śmieszne itd. ale proszę o wyrozumiałość.

2 tygodnie temu miałem haka w tibi. Nic nie ściągałem, nigdzie nie właziłem gdzie nie powinienem, byłem ostrożny, przeskanowałem kompa antywirusem, Spybotem i nic, 0 keyllogerów itp. Komp był czysty. Dla pewności zrobiłem tydzien temu formata. Od tamtej pory nic nie ściągałem podejrzanego ani na żadne dziwne strony nie właziłem ale znów zostałem zhakowany. Tym razem hasła mi nie zmienił. Po prostu zalogował się i wysłał moje itemy z głownej postaci zostawiając inne spokoju(chociaż na innych tez miałem dobre eq). Czy ktoś w poliżu może mieć takie urzadzenię które przechwytuje to co pisze na klawiaturze? Bo teraz nie wiem co robić a nie chciał bym żeby ktoś mi wszedł na maila czy do innych ważnych danych.

Fentick , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Jeśli ktoś jest na tyle kumaty i obrał cię na cel to napiszę własnego keylogera którego antywir nie wykryje ;p

Jeśli masz sieć wifi bądź jesteś w osiedlówce osoba może przesłać ci pakiety danych i po prostu otrzymać od ciebie hasła (a ty pomyślisz że dostałeś dc). Jeśli masz wifi również dość łatwo jest przejąc pakiety.

Nie mam wifi. Mam internet kablowy

  1. Jakiego masz firewalla? Jak nie masz żadnego to zainstaluj ten np. http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Internet-Security,Program,Windows,12952.html

  2. Jakie miałeś to hasło do tibii? Czy było trudne do złamania? Ustaw sobie hasło, które składa się z co najmniej 8 znaków (im więcej tym lepiej). Niech zawiera małe i wielkie litery oraz cyfry, a jeśli tibia na to pozwala to także znaki specjalne np. #

  3. Czy w tibii jest coś takiego jak przypominanie hasła? Może ktoś najpierw włamał Ci się na pocztę, a później użył tej funkcji przypominania hasła (jeśli takowa jest). Ustaw na poczcie hasło, które jest trudne do złamania. Sposób tworzenia takiego hasła masz opisany powyżej.

  4. Być może masz na dysku jakieś “popularne” wersje programów i być może to właśnie któryś z nich jest problemem, np. jakieś boty do tibii lub coś takiego.

  5. Wrzuć też profilaktycznie logi do działu bezpieczeństwo. Może jakiś spec będzie miał czas to się im przyjrzy. Tu masz instrukcje jak to zrobić http://forum.dobreprogramy.pl/zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html#p1673660.

  1. Firewalla mam Windowskiego XPEKA :slight_smile:

  2. Hasło według mnie było trudne bo zawierało litery i cyfry

  3. Tak jak pisałem zmieniałem maila w tibi i na maila nie bylo włamu(mam na gmailu) jak i za poprzednim razem gdy miałem stary e-mail

  4. nie używam botów. Po formacie zainstalowałem programy ściągniętych z serwisu dobreprogramy.pl :slight_smile:

  5. LOG z OTL http://wklej.org/id/398982/

Gdy uzywam GEMER wystepuje błąd

Gdy załozyłem osobny temat w tej sprawie został on dodany do smietnika :frowning:

  1. To zainstaluj tego od Comodo, jest darmowy i do tego b. dobry. W trakcie instalacji będziesz musiał zaznaczyć, że chcesz zainstalować tylko sam firewall. Dla firewalla najlepiej wybierz sobie tryb -> Custom Policy (te tryby można zmieniać już po zainstalowaniu). Ale instalacją zajmij się dopiero po tym jak już będziesz mieć sprawdzone logi.

  2. Ok

  3. Ok

  4. Ok. Choć pewno ktoś się przyczepi, czemu nie zainstalowałeś najnowszego service packa.

  5. To może poproś któregoś z moderatorów o przeniesienie tego wątku do działu Bezpieczeństwo (wyślij priva albo cuś). Ja na logach się nie znam, więc nie pomogę.