Włamanie na konto Wirtualnej Polski

Cześć, piszę ten post w imieniu kuzyna bo nie ma tutaj konta i nie może go założyć bo wyskakuje błąd

Dzień dobry,
Ktoś włamał mi się na konto Wirtualnej Polski, poznałem to po tym, że nie ma żadnych pytań pomocniczych, sms, emaila pomocniczego dzięki któremu można odzyskać konto, no i oczywiście po tym że nie mogłem się zalogować. Konto zostało ukradzione na przełomie 2020/2021 roku ale dopiero teraz jest mi potrzebne. Pisałem do wsparcia WP a jedyne co zrobili to zadali jedno pytanie „kiedy było ostatnie logowanie” Odpowiedziałem dobrze ale wysłali wiadomość że błędna odpowiedz i nie mogą pomóc… Jeżeli odzyskałbym to konto to odrazu przenoszę danę na gmaila bo to wp to jest jakaś szopka… Próbowałem pisać do wsparcia technicznego różnych serwisów połączonych z mailem, ale bez potwierdzenia (Zatwierdzenia przychodzącego maila) że konto jest moje nic nie mogą zrobić. Czy dałoby się odzyskać jakoś to konto? Na prawdę potrzebuje te dane

W jaki sposób jesteś w stanie udowodnić, ze to Twoje konto?

Jak pomoc techniczna odmawia to zostają hakiery „bonzo”.

Może też źle opisujecie włamanie, stąd pomoc techniczna nie robi weryfikacji poprawnie (zamiast weryfikować logowanie w archiwalnej bazie „2019”, to robią dopasowanie do świeższej z logowaniami hackera/hackerów).

Jedyne co hacker mógł nie umieć zatrzeć to data rejestracji - tę do 16 maja br. można nadpisać kasacją konta i nową rejestracją (1LoginWP może sprawić, że nazwa e-mail po skasowaniu zostanie zbanowana zamiast przekazana do puli wolnych). Chyba, że ktoś wie ile lat WP trzyma nieaktualne/fałszywie ustawione dane osobowe (jak mniej niż 4 lata to mogą nie mieć z czym porównać).
Jak złodziejom zależało na mailach to mogli przez POP3 wymusić kasację po pobraniu na jakiś „PC” jak nie było tego wiele a świeższe zaczęły napływać po rejestracji nadpisującej datę rejestracji.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

A ma ochronę założoną? Na kogoś kto ci się włamał jest jeden sposób to wyłączenie z prądu komputera! W tedy ucinasz tej osobie wejście ponowne lub zmiana hasła na silne!

Jak ukradł sesję logowania to komputer może być i z 10 lat wyłączony by nie działał trojan/zdalny pulpit.

WP raczej wciąż nie ma funkcji „wyloguj mnie” z innych komputerów:

1login od WP - zaloguj się - nie widzę opcji wylogowania urządzeń Android.

Nie ukradzione, tylko skasowane, bo nie było na nim aktywności.

To można się na nowo zarejestrować.

WP raczej tylko kasuje maile a nie wdrożył kasację tożsamości z bazy, pewnie nawet aktywny 1 login od WP (to już 20 dni od kiedy zaplanowali wymuszenie aktywacji) nie wygenerował listy zablokowanych nazw użytkownika (jakby do ≈2023 trzymali jego login bez danych do identyfikacji) - on zablokować może od kolejnej kasacji na życzenie logującego.