Wlan nokia e65 znajduje Wlan i zaraz gubi

witam mam problem mam access point w domu i chyba to co z nim zwiazane to Wlan no wiec staje koło mojego access point"a i wyszukuje Wlan znajduje kilka wlan 3 dokładnie Jakies inter plus00 ,inter plus , i Podkowa Jak sprawdzic który to moj wlan ?

Moj 2 problem to połeczenia z kturymś z tych wyzej wymienionych Wlan połanczam sie a jak pisze łonczenie przez “” wyskakuje mi bład nie mozna połoaczyc i nie odnaleziono Wlan :frowning: co z tym zrobic ?

standardowy komunikat, musisz prawidłowo ustawić wszystkie ustawienia związane z połączaniem (ip, brama, dns itp)

A w jakis sposób ? i Gdzie na tel czy kompie ? Nie bardzo wiem jak sie za to zabrac moze jakis poradnik Macie ?

Tu i tu.

To nie ten dział. Szukaj w dziale viewforum.php?f=15

Co do sieci to sprawdź jakie twój AP ma SSID (nazwę/rozgłaszanie). Sprawdź też czy ten AP ma włączone DHCP - jeśli tak to mu wyłącz a w telefonie ustaw IP z klasy adresów podsieci tego AP jeśli mnie pamięć nie myli.

Oki dzieki tylko mam problem moze wy tu mi powiecie. Nie moge sie dostac do ustawien rutera Wpisuje adres taki 192.168.48.1 po czym na stronie pokazuje sie komunikat “It works”! a adres zmienia sie na taki http://192.168.48.1/apache2-default/

Jak wejsc do ustawien rurera ??

Poszukaj w instrukcji?

Nie mam instukcji nawet pudełka po nim. Bo mi go firma montowała nawet nie wiem jaki to model wiem ze firmy planet i tylko tyle :frowning:

Powinno na nim pisać jaki to model, wejdź na stronę producenta i gotowe.

Tylko wystarczy pomyśleć…