Wlan nokia e65 znajduje Wlan i zaraz gubi

(Kruszonxp) #1

witam mam problem mam access point w domu i chyba to co z nim zwiazane to Wlan no wiec staje koło mojego access point"a i wyszukuje Wlan znajduje kilka wlan 3 dokładnie Jakies inter plus00 ,inter plus , i Podkowa Jak sprawdzic który to moj wlan ?

Moj 2 problem to połeczenia z kturymś z tych wyzej wymienionych Wlan połanczam sie a jak pisze łonczenie przez "" wyskakuje mi bład nie mozna połoaczyc i nie odnaleziono Wlan :frowning: co z tym zrobic ?

(Bigkoras) #2

standardowy komunikat, musisz prawidłowo ustawić wszystkie ustawienia związane z połączaniem (ip, brama, dns itp)

(Kruszonxp) #3

A w jakis sposób ? i Gdzie na tel czy kompie ? Nie bardzo wiem jak sie za to zabrac moze jakis poradnik Macie ?

(Bigkoras) #4

Tu i tu.

To nie ten dział. Szukaj w dziale viewforum.php?f=15

(J. Kaszuba) #5

Co do sieci to sprawdź jakie twój AP ma SSID (nazwę/rozgłaszanie). Sprawdź też czy ten AP ma włączone DHCP - jeśli tak to mu wyłącz a w telefonie ustaw IP z klasy adresów podsieci tego AP jeśli mnie pamięć nie myli.

(Kruszonxp) #6

Oki dzieki tylko mam problem moze wy tu mi powiecie. Nie moge sie dostac do ustawien rutera Wpisuje adres taki 192.168.48.1 po czym na stronie pokazuje sie komunikat "It works"! a adres zmienia sie na taki http://192.168.48.1/apache2-default/

Jak wejsc do ustawien rurera ??

(Bigkoras) #7

Poszukaj w instrukcji?

(Kruszonxp) #8

Nie mam instukcji nawet pudełka po nim. Bo mi go firma montowała nawet nie wiem jaki to model wiem ze firmy planet i tylko tyle :frowning:

(Bigkoras) #9

Powinno na nim pisać jaki to model, wejdź na stronę producenta i gotowe.

Tylko wystarczy pomyśleć...