Właściwości folderu "Moje dokumenty" - niedostępne

Witam.

Proszę o pomoc - gdy próbuję wybrać “Właściwości” systemowego katalogu “Moje dokumenty” wyskakuje błąd “Właściwości tego elementu są niedostępne”. Jak je przywrócić?

Windows XP Prof. SP2, konto Administratora.

Pozdrawiam.

A przywracanie systemu robiles ,wczesniej bylo ok ?

Wolałbym nie stosować tego rozwiązania. System działa mi prawidłowo od wielu miesięcy a powyższy problem zauważyłem dzisiaj i trudno mi określić od kiedy istnieje.

Proszę o inne pomysły.

system nie do końca działa prawidłowo, skoro blokuje Ci dostęp do podanej funkcji…

Przecież jeżeli masz włączoną usługę Przywracanie systemu, możesz spróbować cofnąć do któregoś z utworzonych punktów przywracania i sprawdzić, czy problem nadal istnieje- zawsze możesz w pełni cofnąć zmiany przywracania…

Pozdrawiam

Fakt. Ale pozostała funkcjonalność, żmudnie skonfigurowana działa. Poza tym, chciałbym wiedzieć co jest nie tak, aby na przyszłość nie popełniać tego samego błędu. Droga na skróty (przywracanie systemu) raczej nie da mi na to odpowiedzi.

Zadam więc pytanie inaczej: gdzie w systemie ukryte są właściwaości folderu “Moje dokumenty” i jak je udostępniać/blokować?

Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.

Dodaj do rejestru klucz {4a7ded0a-ad25-11d0-98a8-0800361b1103}

co bedzie wygladało tak:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID{450D8FBA-AD25-11D0-98A8-0800361B1103}\shellex\PropertySheetHandlers\ {4a7ded0a-ad25-11d0-98a8-0800361b1103}

Domyslna= “” REG_SZ

Wielkie dzięki x2 - vide forum wss.pl!

Problem rozwiązany.

Panie Piotrze, co może być przyczyną zablokowania tej funkcji? Czy jest to jakiś ogólnie znany błąd?

Pozdrawiam.

No problem :wink:

Tak, odpowiedzialem Ci też na wss.pl

To nie zablokowanie, a usunięcie klucza przez …? robala lub cos innego - czytaj osobnika trzeciego :wink:

Ja mam ten sam problem ale z koszem przez antivirus mbm usuną klucz rejestru, i nie wiem jaki jest? Win 7

To załóż nowy temat i tam opisz dokładniej jaki jest problem.