Własna domena, ale co dalej?

Witam. Wykupię sobie domenę np. www.xxxx.pl (to tylko przykład) na własność. Sprawdzałem adres www, który jest mi potrzebny jest wolny. Chcę na niej umieścić TYLKO jeden główny obrazek tła, w nagłówku dowolny swój napis/nazwę, a jako jedyną zawartość mój status GG i Skypa, żeby po kliknięciu na któryś z nich automatycznie można było zacząć pisać do mnie na wybranym komunikatorze. Żadnych podstron, galerii, flash, linków, tabel itd. Nie chcę też absolutnie żadnych reklam czy wyskakujących okienek innych firm itp. Jak się do tego zabrać? Wykupuję wybraną domenę www.xxxx.pl, jest moja, co dalej? Trzeba wykupić gdzieś miejsce na serwerze? jak dokonywać zmian na mojej stronce i nią administrować? pzdr.

tak, musisz mieć jakiś serwer - płatny albo darmowy (listy znajdziesz w tym dziale w temacie przyklejonym i nie tylko, bo temat hostingu był poruszany wielokrotnie)

Potem podpinasz domeną pod serwer, a na ten wrzucasz swoją stronkę.

Jeśli nie chcesz się bawić w łączenie strony z serwerem polecam ww.firehost.pl po zakupie domeny i serwera od razu wszystko jest gotowe, wystarczy, że wgrasz na serwer index (twoja strona) i gotowe. :slight_smile: