Własna domena bloga za darmo

Witam Forumowiczów :wink:
Czy jest JAKIKOLWIEK sposób na zdobycie niestandardowej domeny do bloga ZA DARMO?

Pozdrawiam

Zrób reklamę jakiejś firmie z domenami.

Pytam na poważnie. Domyślam się, że bez płacenia nie da się, lecz może?

a niestandardowa domena oznacza?
Za 10 czy 12 złotych rocznie zrobisz sobie www.WunderWungiel.ovh … spiesz się bo wieczorem Ci zaklepie. :slight_smile:

1 polubienie

Nastraszyłeś mnie, aż sprawdziłem kiedy moje wygasają, bo już raz mi zajęli i wystawili za parę tysiaków :joy:

Ja w ten sposób odzyskałem, pilnowałem przez prawie pół roku, by “nie zwiała” do innego właściciela.

Zobacz http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en
Przeczytaj W pełni darmowa domena na zawsze

Oczywiście dostawca bloga musi wspierać możliwość podpięcia zewnętrznej domeny.

Odradzam TK, podobnie jak blogspoty czy inne wixy nie jesteś właścicielem domeny i treści, tk np. miało kiedyś, że mogą zamknąć, kiedy nie masz odpowiedniej liczby wizyt… na początku to średnio widzę duży ruch… Dla dzieciaków z podstawówki do zabawy się nada, ale myśląc perspektywicznie nawet najbardziej egzotyczne rozszerzenie Z Ukrainny czy xyz jest lepsze …:wink:

A zgadza się, również zalecam ostrożność z darmowymi domenami. Ale zrozumiałem, że autor pytania nie chce inwestować pieniędzy. Skoro szuka darmowej domeny to pewnie korzysta też z darmowego bloga. Chce po prostu przyjrzeć się temu jak to będzie wyglądało i działało z domeną.

Autorze, jeżeli chcesz na takim zestawieniu uruchamiać jakiś biznes, w który zainwestujesz czas i pieniądze, to wykup domenę. Poczta z darmowej domeny bywa blokowana a same strony niżej w wynikach wyszukiwania.

No dobra. Rezygnuję z darmówki. Dzk za pomoc i pozdrawiam