Własna domena + email

Cześć,

mam pytanie - z racji, iż o ile jestem bardzo zadowolona ze swojego hostingu, zaś ze świadczonej przez nich usługi email już nie (opartej o roundcube) - chciałabym poszukać alternatywy mailowej. Wiem, że z opcji bezpłatnych pozostało tylko ZOHO.EU (niestety, przez ograniczenie do 50 odbiorców maili na dzień zupełnie odpada).

Później mamy G Suite od Google’a oraz MS Office 365. I niby spoko cena (jakieś 15zł na miesiąc), niemniej mam z ich ofertą jeden problem. Głównie korzystam z jednego maila - kontakt@nazwadomeny.com. Niemniej jednak posiadam kilka innych kont typu: praca@, @pomoc itp które wszystkie są przekierowane na to główne konto (chodzi raczej tylko o względy wizerunkowe). No i przez to w Google czy MS musiałabym zapłacić już od każdego konta (co jest trochę bez sensu dla mnie).

Pytanie - czy znacie jakieś fajne alternatywy (zależy mi tylko na powierzchni + by klient webowy był przejrzysty i responsywny) w niezłej cenie? poczta w nazwa.pl odpada bo mam z nimi złe wspomnienia :frowning:

dziękuję!

W google za aliasy się nie płaci. Każde konto może mieć multum aliasów. Płacisz za logującego się użytkownika.

co to za nowości, w outlooku trzeba płacić za aliasy? od kiedy?

Hmm… Outlook, albo inny program windowsowy. Jeśli hosting działa w porządku, to będzie dobrze. Hosting nie stawia wielkich ograniczeń, a jeśli chodzi o hostingowe programy pocztowe, to szału nie ma :wink: